Rowerki dziecięce ze ZZR bohaterami czerwca w kalendarzu wydawanym przez Boutique rowerowy ROWER-POWER

Bohaterami czerwca w kalendarzu rowerowym 2020 wydawanym przez Boutique rowerowy ROWER-POWER będą rowerki dziecięce ze Zjednoczonych Zakładów Rowerowych z Bydgoszczy – poprzednika Rometu – składak Karat z 1967 r. i Miki z 1968 r.

Na tych rowerkach Emma i Luka – dzieci Joanny Wąsiel i Maksymiliana Bieniasza – specjalistów od wyścigów przełajowych – wybrały się na przejażdżkę do poznańskiego Parku Wilsona.

Kto uczył się jeździć na takich rowerkach? Prosimy rączka w górę!

Kalendarz rowerowy 2020 ma format A3. Maciej Paterski z Wibatech Merx Wrocław, Monika Brzeźna z MAT ATOM Deweloper Wrocław, Paweł Cieślik z Voster ATS Team, Kamila Wójcikiewicz, Bartłomiej Oleszczuk i Natalia Misiaczyk z poznańskiego teamu RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS oraz Natalia Szymczak z UKS TFP Mróz Jedynka Kórnik prezentują w nim 15 kultowych rowerów z Polski, Niemiec, Anglii, Francji i ZSRR od XIX w. do czasów współczesnych.

W kalendarium znajdziecie terminy zawodów MTB i na szosie: 11 imprez Grand Prix Kaczmarek Electric MTB, 8 zawodów Bike Cross Maraton GogolMTB, 3 imprezy CCC TOUR Grody Piastowskie:  Korona Gór Sowich, Jaworska Pajda Chleba, Złota Wstęga Kaczawy,

6 zawodów Garmin MTB Series, 12 zawodów Bike Maraton 2020, 4 Międzynarodowe imprezy MTB: Maja Włoszczowska MTB Race, UCI Bike Adventure, Sowa TOUR, Uphill Race Śnieżka, 4 Szosowe Klasyki: Miękinia, Szklarska Poręba, Grodowiec, Kowary – OKRAJ i innych.

Do 15 grudnia trwa przedsprzedaż kalendarza w promocyjnej cenie 50,00 zł pod adresem e-mail: iwona.cerba@rower-power.pl. Na osoby, które kupią kalendarz w przedsprzedaży, oprócz rabatu czekają dodatkowe bonusy jak skarpety kolarskie, specjalna kawa dla kolarzy czy krem na zimowe wycieczki rowerowe od Dr Irena Eris.

Portal Velonews.pl jest patronem medialnym kalendarza.


o autorze

Szymon Barczyk

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl