Boutique rowerowy Rower-Power rozpoczął sprzedaż kalendarza rowerowego na rok 2020.

Paweł Cieślik obecnie z teamu Wibatech Merx Wrocław, a wcześniej z CCC Sprandi Polkowice – drugi  Polak po Michale Kwiatkowskim w ubiegłorocznym Tour de Pologne, Wicemistrz Polski w Górskim Kolarstwie Szosowym 2018 i 2019, zawodnik polskiej reprezentacji w Tour de Pologne 2019 i Janek Szymański – łyżwiarz szybki, brązowy medalista Mistrzostw Świata w łyżwiarstwie szybkim (2013) i Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi (2014), a obecnie triathlonista i trener osobisty prezentują 2 rowery marki „Łucznik” z lat 30-tych w kalendarzu rowerowym 2020 wydawanym przez Boutique rowerowy ROWER-POWER (podlinkowana nazwa). „Łuczniki” zostały wyprodukowane w Fabryce Broni w Radomiu wchodzącej w skład holdingu Państwowe Wytwórnie Uzbrojenia z siedzibą w Warszawie. W związku z ogromnym popytem na rowery w międzywojennej Polsce, Fabryka Broni w Radomiu zakupiła w r. 1929 dokumentację produkcyjną od 2 francuskich firm. W r. 1938 r. wyprodukowano aż 19 tys. sztuk „Łuczników”  w kilkunastu modelach.

Ścienny kalendarz na rok 2020 będzie w formacie A3 i znajdą się w nim rowery znanych marek polskich, niemieckich, angielskiej, francuskiej i radzieckiej od końca XIX w. do czasów współczesnych. Każdy rower będzie opisany. Cyklistami będą współcześni kolarze i kolarki.

Od poniedziałku 4 listopada, rozpoczęły się zapisy na kalendarz z 10% rabatem obowiązującym do 15 listopada. Kalendarz można zamówić pod adresem e-mail: iwona.cerba@rower-power.pl.  Wysyłka kalendarzy nastąpi od 2 grudnia.

Portal velonews.pl jest patronem medialnym.kalendarza.


o autorze

Szymon Barczyk

komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl