SUP Lifting Team Bugla Bike Service z udanym rozpoczęciem sezonu

W miniony weekend SUP Lifting Bugla Bike Service oficjalnie całą drużyną rozpoczął sezon startowy. W sobotę sześcioosobowy skład stanął na starcie inaugurującego wyścigu Bike Maraton w Miękini.

Rita Malinkiewicz zwycięża na dystansie mega w kategorii open kobiet!

Julia Biskup dojeżdża do mety na 3 pozycji na dystansie classic open kobiet!

Dagmara Drabik na najdłuższym dystansie zajmuje 6 pozycje wśród kobiet.
Damian Pieszko - 6 miejsce w kategorii M3 (dystans GIGA)
Marcin Adamkiewicz - 18 miejsce w kategorii M4 (dystans MEGA)

„Cała drużyna pokazała się z dobrej strony. Każdy z zawodników podczas rywalizacji zostawił serce na trasie. W szczególności cieszy zwycięstwo naszej nowej zawodniczki. Rita ostatni czas spędziła w ciepłym klimacie, gdzie pracowała zdalnie i dodatkowo bez presji, i założeń, aktywnie spędzała czas na rowerze. Pomimo wcześniejszej blisko pół rocznej przerwie szybko powróciła do dobrej dyspozycji. Jednak najbardziej cieszy, że mogliśmy zobaczyć na wyścigu jej szczery uśmiech podczas rywalizacji i fun z jazdy.” - mówi Łukasz Bugla

Jak sama wspomina: „Nie nastawiam się na nic, jeżdżę bo lubię to robić i zawsze lubiłam. Jednak ogromnym obciążeniem dla mnie było pogodzenie studiów, pracy i treningów. Odpuściłam profesjonalne uprawianie kolarstwa, bo nie byłam i nadal nie jestem maszynką, którą da się zaprogramować przy wielu obowiązkach. Jazda na rowerze to już tylko dodatek do mojego życia. Cieszę się, że spotkałam w ostatnim czasie wiele życzliwych osób, które dają mi ogromną swobodę bycia - mogę spokojnie pracować i żyć z pasją na pełnym luzie.”

Kolejny przystanek dla Team’u to BikeAtelier w Rybniku, gdzie już tylko część zawodników wystartowała na inauguracji kolejnego cyklu zawodów. Pomimo zmęczenia zanotowali dobre wyniki.

Julia Biskup zajmuję 3 miejsce w swojej nowej kategorii wiekowej 14-15 lat.

Marcin Adamkiewicz - 7 miejsce w kategorii M4

Damian Pieszko - 9 miejsce w kategori M3

„Dziewczyny i chłopaki po mądrze przepracowanej zimie dobrze rozpoczynają sezon, ale jak sami wspominają to dopiero początek i ze startu na start będzie lepiej. Bardzo cieszy ich postawa!” - dodaje Łukasz, prezes SUP Lifting Team Bugla Bike Service.

Zaraz po przerwie świątecznej drużynę zobaczymy na starcie kolejnej edycji Bike Maraton w Zdzieszowicach.


o autorze

Informacja Prasowa

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • 34-300 Żywiec, Folwark 21/25
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl