Nowy duet od LIMARa

Wyjątkowo kusząca premiera tego roku. Pojawiła się zapowiedź nowego kasku od LIMARa do szaleństw ENDURO. Przygotujcie się na nowe doświadczenia z modelem DELTA, by móc pokonywać ścieżki jeszcze szybciej i bezpieczniej. Bezpieczeństwo ponad wszystko!

By doświadczać jeszcze bardziej, idealnie kompatybilnym rozwiązaniem są nowe gogle LIMAR ROC stworzone jako niekwestionowana całość wraz z kaskiem DELTA.

Czego oczekujemy od kasku do ENDURO? Przede wszystkim całkowitą ochronę skroni i potylicy. Jednocześnie musi być lekki, dobrze wentylowany i wygodny, dostosowany do indywidualnych preferencji, ponieważ podczas aktywności musisz przede wszystkim się skupić i zapomnieć o tym że w ogóle masz na sobie kask.

Techniczne udogodnienia

  • Bezpieczeństwo przede wszystkim

Dlatego też DELTA została opracowana w technologii potrójnej powłoki PC / EPS in-mould. Dzięki wydłużonym elementom ochrony skroni i potylicy, spełnia najbardziej rygorystyczne międzynarodowe standardy bezpieczeństwa (standardy CE, CPSC, AS, a także z NTA 8776 dla E-Bikeów. Idealnie dopasowany do każdego rodzaju głowy, jest dostępny w dwóch rozmiarach: M (53 -57) oraz L (54 – 61),zarówno w wersji standardowej, jak i azjatyckiej.

  • Lekko na głowie

Dzięki najnowszym technologiom Limara, doborowi odpowiednich materiałów i know-how w zakresie lekkości, model ten przoduje pod kątem wagowym wśród innych modeli na rynku (310g dla rozmiaru M), przy jednoczesnej doskonałej wentylacji. 17 otworów wentylacyjnych i dwa kanały przepływowe zapewniają idealną cyrkulację powietrza.

  • Całkowite dopasowanie

System retencji gwarantowany przez AIRFIT, daje nam minimalną wagę i ergonomiczne wymiary, regulowane w poziomie i pionie. Jest on zintegrowany z opaską, aby dzięki niej zaoferować dużą, antyalergiczną, wyjmowaną wyściółkę, optymalne dopasowanie i całkowity komfort.

  • Pełna ochrona

Wyposażony w duży daszek chroniący przed słońcem, gałęziami i kamieniami, regulowany w trzech pozycjach i pozwalający na praktyczne ustawienie gogli, gdy nie są używane.

DELTA i ROC: stworzone dla siebie

Nowe gogle LIMAR ROC dedykowane dla enduro i downhillu, zaprojektowane zostały w taki sposób by idealnie dopasowywały się do twarzy kolarza jak i nowego kasku LIMAR DELTA.

ROC: skupiaj się jedynie na trasie

  • Szeroka wizja:

ROC oferuje szerokie widzenie peryferyjne, niezbędne tak dla wydajności jak i bezpieczeństwa podczas jazdy.

  • Maksymalna elastyczność:

Obramowanie z materiału kompozytowego o dużej elastyczności gwarantuje doskonały komfort. Ponadto gogle wyposażone są w dodatkowe obramowanie umożliwiające doskonałe dopasowanie do kasku. Duża ilość wlotów powietrza zabezpieczonych pianką pozwala na doskonałą wentylację, jednocześnie chroniąc przed kurzem, kamieniami i piaskiem.

  • Detale mają znaczenie:

Wysokiej jakości szybka z poliwęglanu przeciwmgielnego zapewnia całkowitą ochronę przed promieniowaniem UV, jednocześnie dając doskonałą widoczność nawet w lesie. Pinowy system mocowania zapewnia bezpieczne dopasowanie jak i wymianę szybki.

Jako dodatkowe akcesorium dostępna jest szybka w wersji przezroczystej oraz zrywki.

Miękka dwuwarstwowa gąbka daje komfort w kontakcie ze skórą jak i chroni przed wilgocią. Osłona na nos gwarantuje stabilność i ochronę w najbardziej ekstremalnych sytuacjach, oraz ma możliwość odczepienia w chwilach gdy nie jest potrzebna.

Opaska od wewnętrznej strony jest wyposażona w sylikonowe paski które umożliwiają doskonałą przyczepność do kasku.


o autorze

Joanna Iskra Gorol

Matka, żona, bikerka... wf ista i trener personalny

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl