Nowy sezon, nowe wyzwania SUP Lifting Team Bugla Bike Service

Nowy sezon, nowe wyzwania – z takimi założeniami SUP Lifting Team Bugla Bike Service rozpoczyna kolejny rok  pracy. Młoda drużyna powstała w ubiegłym roku, która zrzesza pasjonatów sportu oraz umożliwia ściganie na sprzęcie marki Superior.  Klub wspierany w dużej mierze przez Serwis i sklep rowerowy Bugla Bike Service – SUP Lifting .

Założycielem Temu jest Łukasz Bugla – właściciel sklepu i serwisu rowerowego Bugla Bike Service – SUP Lifting , który od wielu lat jest związany ze środowiskiem kolarskim. Był zawodnikiem wielu klubów również zagranicznych ,startował w największych imprezach kolarskich w Polsce jak i zagranicą. Teraz także prowadzi swój Team w skład drużyny wchodzą:

Rita Malinkiewicz

Dagmara Drabik

Julia Biskup

Marcin Adamkiewicz

Damian Pieszko

Menager:

Konrad Morawiec

Niewątpliwie dla wielu osób ogromnym zaskoczeniem było dołączenie do zespołu Rity Malinkiewicz, która zakończyła współprace z drużyną zawodową CST 7R MTB Team. Jednak znana w środowisku młoda zawodniczka postanowiła nie pozostawiać swojego życia bez aktywności fizycznej,  bo jak sama wspomina sport w jej życiu zawsze odgrywał ważną rolę.

„Wzmocniłam szeregi SUP Lifting Team Bugla Bike Service dlatego, że Team doskonale rozumie moje aktualne obowiązki. Ostatni czas dużo pracowałam, do tego kończę studia i połączenie tych dwóch aspektów to ogromne wyzwanie, które przez długi czas łączyłam dodatkowo trenując na najwyższych obrotach. W drużynie mam duże wsparcie , szef Łukasz :) doskonale rozumie że teraz dla mnie najważniejsze są studia i obrona pracy magisterskiej a trenować mogę na tyle ile jest to możliwe w tym momencie. Dodatkowo cieszy mnie fakt, że jest wśród zawodników młoda Julka, w której widzę ogromny potencjał! Na pewno będę chciała jej pomóc i przekazać trochę wskazówek oraz wiedzy z własnego doświadczenia.”

W przyszłym sezonie zawodnicy widoczni będą na największych cyklach maratonów w Polsce, ale również w poszczególnych eliminacjach Pucharu Polski XCO. Kolarzy tej grupy nie zabraknie również na mistrzostwach Polski w maratonie oraz XCO.


o autorze

Informacja Prasowa

komentarze

WiadomościWszystkie

  • Manitou Mezzer Pro LE

    Manitou Mezzer to amortyzator, który pomaga Amerykanom powrócić na wyboiste górskie ścieżki rowerowe. Wyposażony w system Dorado Air i system...

    Więcej...

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl