​Mobel - personalizowana odzież kolarska z hiszpańskim temperamentem

Na polskim rynku już od jakiegoś czasu działa jedyna w swoim rodzaju marka odzieży sportowej, która swoje korzenie wywodzi z temperamentnej i gorącej Hiszpanii. Mobel Sport to firma zajmująca się produkcją personalizowanej odzieży dla biegaczy, kolarzy, pływaków oraz triatlonistów. Marka aktywnie podąża za najnowszymi trendami ze świata sportu i dopasowuje swój asortyment do aktualnych potrzeb klientów, wykorzystując do tego hiszpańsko-polskie doświadczenie.

Myśl technologiczna Mobel Sport powstaje w słonecznej Murcji, leżącej na południowym wybrzeżu Hiszpanii. To tam powstają projekty odzieży, prowadzone są testy i podejmowane kluczowe decyzje, a także produkowana jest odzież sportowa Mobel Sport z europejskich materiałów najlepszej jakości.

Celem Mobel Sport jest tworzenie dedykowanych rozwiązań dla sportowców, stanowiących połączenie najnowszych trendów i technologii oraz ergonomii i indywidualnych potrzeb klienta. Swoje produkty kieruje do szerokiej gamy odbiorców, do których można zaliczyć kluby i drużyny sportowe oraz szkolne, personalizowaną odzież firmową a także produkty sektora detalicznego. Mobel Sport to rozwiązania skrojone na miarę, z których skorzystać może zarówno klient biznesowy, jak i indywidualny.

Mobel Sport jest marką o długoletnim doświadczeniu w branży sportowej. Od 1985 roku nowoczesne i stale modyfikowanie zaplecze parku technologicznego pozwala tworzyć nowe produkty, które z powodzeniem mogą konkurować z czołowymi światowymi markami. W 2016 roku Mobel Sport wkroczył na polski rynek dzięki współpracy z firmą Noboo Sp. J. z siedzibą w Zabrzu.

Mobel do produkcji swojej odzieży używa najwyższej klasy materiałów oraz uczestniczy w tworzeniu rozwiązań materiałów w sektorze sportowym. Przy tworzeniu swoich produktów Mobel Sport czerpie z doświadczenia wybitnych zawodowców, klubów sportowych oraz autorytetów ze świata sportu. Zaawansowane technologie, materiały najlepszej jakości europejskiej klasy, skupienie na indywidualnych potrzebach klienta - to właśnie definiuje Mobel Sport.

Mobel Sport jest firmą o wielu twarzach, tzn. posiada wielu ambasadorów. Wśród oficjalnych twarzy marki jest najwięcej Hiszpanów (Dani Pineda, Beñat Arnaiz), ale do tego zaszczytnego grona dołączyli też Polacy (m.in. Szymon Kotowski aka SzymonBike), Słowacy (Katka Polakova) oraz Austriacy. Te wszystkie osoby łączy jedna wspólna cecha, walczą o to by być najlepszymi w tym co robią, podążając swoją unikalną ścieżką. Taka jest też myśl przewodnia firmowego hasła Follow Your Line, w myśl tego stwierdzenia Mobel propaguje idee sportowego życia, zaś produkowana odzież ma być z założenia dopasowana do indywidualnych cech jej użytkownika/ów i wspierać ich na każdym kroku ich działań.

Chcąc dowiedzieć się więcej na temat marki Mobel Sport zachęcam do odwiedzin strony internetowej pod adresem https://mobelsport.pl.


o autorze

Szymon Barczyk

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • 34-300 Żywiec, Folwark 21/25
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl