7. Edycja ISPO Academy Otwock - już za dwa tygodnie!

Jak ten czas leci! To już siódma edycja konferencji ISPO Academy, której jesteśmy patronem medialnym. W dniach 17 - 18 października w Otwocku, w Z-Hotel Business & Spa, po raz kolejny będzie miał miejsce event szkoleniowy szeroko pojętej branży outdoorowej.

Na 7.edycję ISPO Academy zapraszamy w malownicze okolice rzeki Świder pod Warszawą - centralna lokalizacja stwarza możliwości dogodnego dojazdu ze wszystkich stron Polski. W trakcie 2 dni trwania konferencji nie zabraknie rzetelnej wiedzy dostarczonej przez międzynarodowych i lokalnych ekspertów branży sportowej i tematów interesujących zarówno dla przedstawicieli handlu jak i producentów i dystrybutorów marek sportowych. Podczas prelekcji poruszymy najbardziej aktualne zagadnienia dotyczące m.in. digitalizacji w obszarze handlu art. sportowymi i jej wpływu na sprzedaż, digital marketingu, przeprowadzimy test digital readiness check firm sportowych oraz poznamy możliwości kreacji unikalnych doświadczeń zakupowych. Producentom art. sportowych proponujemy warsztaty z projektowania produktów sportowych zgodnych z oczekiwaniami klientów (crowd sourcing, user centered design), trendy w kolorystyce produktów sportowych, a także zasady obowiązujące w tzw. e-eksporcie oraz skuteczne metody kojarzenia z dostawcami czyli nowe technologie jako narzędzie wsparcia w poszukiwaniu sprawdzonych partnerów sourcingowych. W tym roku odbędą się także dwa seminaria poświęcone stricte tematyce rowerowej. Pierwszy z nich to bikepacking, drugi - dyskusja panelowa ISPO & Polish Outdoor Group "It’s great Out there! Outdoor, Bike, Running – konkurencja czy partnerstwo na rzecz rozwoju rynku i zaspokajania rosnących potrzeb klientów". 

Relację z tego wydarzenia będziecie mogli przeczytać na naszym portalu, a jeżeli macie ochotę na bardziej kompleksowe przyswajanie wiedzy zawsze możecie pojawić się w Otwocku osobiście.

Link do tego wydarzenia znajdziecie tutaj.


o autorze

Jarosław Lesisz

Z wykształcenia polonista, z zamiłowania fan dwóch kółek i wszystkiego związanego ze sprzętem rowerowym. Współzałożyciel oraz redaktor kultowego bikepl.com, twórca największego (jak na tamte czasy) forum rowerowego.

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl