Mieroszów gotowy na finał sezonu TREK Enduro MTB Series

W sobotę 29 września spotykamy się w Mieroszowie na finałowej edycji cyklu TREK Enduro MTB Series, ostatnich zawodach enduro sezonu. Ta kultowa miejscówka zawsze przyciągała miłośników niezapomnianych górskich wyryp. Wygląda na to, że tegoroczna edycja też pozostawi mocne wspomnienia na zimę. Jesteście gotowi na melafir?

1400 metrów w dół!

Zawody oczywiście odbędą się w formule on-sight (bez wcześniejszej znajomości trasy), ale wiemy, że organizator przygotował 5 górskich odcinków specjalnych.

Z akcentem na "górskich", bo w tym roku zrezygnowano z prologu na ulicach miasta, na rzecz dodatkowych kilometrów po szlakach, które mogą zaskoczyć nawet najstarszych mieroszowskich wyjadaczy. Nie zabraknie oczywiście kultowego melafiru i dłuuugich, stromych zjazdów (na samych OS-ach "stracicie" ponad 1400 metrów), ale bądźcie gotowi na nowości w przebiegu i charakterze trasy! Pojawią się nowe skalne sekcje techniczne, a także coś dla miłośników flow.

W sumie zapowiada się około 50 km i spore przewyższenie - choć dość łagodnie rozłożone. Trasa będzie miała charakter długiej pętli. Prawdziwe enduro!

Wszystko, co musisz wiedzieć przed startem

Ściganie wystartuje w sobotę (29 września) o godzinie 9:00. Rejestracja trwa tutaj: http://zapisy.enduromtbseries.pl/pl/mieroszow

Pakiet startowy możesz odebrać już od 7:00, ale polecamy przyjazd dzień wcześniej - w piątek biuro zawodów działa od 18:00 do 22:00. Zarówno biuro, jak i start zawodów położone są przy hali sportowej: Mieroszów, ul. Hoża 4: https://goo.gl/maps/XkCCYJbuMLH2

Jeśli chcesz jeszcze bardziej uprościć logistykę i dopełnić przygodową atmosferę wyjazdu, możesz też za 15 zł wykupić nocleg na hali (konieczna własna karimata i śpiwór). Nie będziesz musiał daleko wracać z dekoracji (18:00), losowania nagród (do zgarnięcia będzie między innymi nowy zegarek Suunto 9!) i afterparty.

Zwłaszcza, że na miejscu będzie Browar Rebelia oraz foodtruck. Po zawodach będzie też oczywiście serwowany posiłek regeneracyjny, a podczas ścigania – bufet Oshee.

Podsumowanie

5 odcinków specjalnych, 50 kilometrów i kultowa miejscówka, która gościła do tej pory jedne z najlepszych zawodów enduro. Brzmi jak niezły pomysł na podsumowanie sezonu? Zapraszamy 29 września do Mieroszowa!

Rejestracja: http://zapisy.enduromtbseries.pl/pl/mieroszow

Strona wydarzenia na FB: http://zapisy.enduromtbseries.pl/pl/mieroszow

Tak było w zeszłym roku: 


o autorze

Informacja Prasowa

komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl