Michalina Ziółkowska i Bartosz Janowski z Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team na Mistrzostwach Polski w maratonie MTB

Michalina Ziółkowska z Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team zajęła 2. pozycję w Mistrzostwach Polski w maratonie MTB, a Bartosz Janowski dojechał jako 4.

Mistrzostwa Polski w maratonie MTB to wymagająca trasa w Beskidzie Śląskim. Zawodnicy Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team pokazali swoje umiejętności zajmując 2. i 4. pozycję w swoich kategoriach.

Komentarze zawodników:

Bartosz Janowski – 4. miejsce na Mistrzostwach Polski w maratonie MTB

Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB 2018 zakończyłem na 4. miejscu! Do 3. miejsca, brązowego medalu, tytułu drugiego wicemistrza kraju zabrakło mi jedynie 18 sekund. Z podium lekko się rozminąłem, ale z mojej postawy jestem bardzo zadowolony. Wyścig adekwatnie do swojej rangi był bardzo ciężki. Rozegrano go na niesamowicie wymagającej trasie wytyczonej w Beskidzie Śląskim. Pokonywanie specyficznych kamienistych szlaków wymagało: zaangażowania, wysiłku, jak również wykorzystania pełni umiejętności i doświadczenia. W trakcie rywalizacji wszystkie te czynniki w pełni zgrałem, co na mecie zagwarantowało mi ogromną satysfakcję i radość z wywalczenia czołowej pozycji w Polsce! Takie wyścigi na długo pozostają w pamięci. Gratulacje dla pierwszej trójki i wszystkich finiszerów!

Michalina Ziółkowska – 2. miejsce na Mistrzostwach Polski w maratonie MTB

Nie udało mi się obronić tytułu Mistrzyni Polski. W Wiśle na bardzo wymagającej trasie moja słabsza dyspozycja sprawiła, że w pierwszej części wyścigu straciłam kontakt z czołówką. Dopiero po 40 km zaczęłam nadrabiać straty. Do mety jednak dojechałam 50 sekund za nową Mistrzynią Polski. Gratulacje dla Karoliny Sowy za bardzo dobra jazdę i wywalczony tytuł.


o autorze

Informacja Prasowa

komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl