Katarzyna Solus-Miśkowicz Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team w Pucharze Czech w Bedrichovie

Czechy tym razem nie były szczęśliwe dla Katarzyny Solus - Miśkowicz. Zawodniczka Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team w miniony weekend wzięła udział w Pucharze Czech, gdzie zajęła 6. miejsce. Zawody wygrała Maja Włoszczowska.

Malownicze trasy w Bedrichovie są w 100% naturalne i miejscami trudne technicznie. Mimo ulubionych warunków to nie był dzień Kasi. Mimo przeciwności losu Kasia przygotowuje się już do kolejnych zawodów – za tydzień zawody w Val di Sole.

Komentarze zawodników:

Katarzyna Solus-Miśkowicz– 6. miejsce w Pucharze Czechw Bedrichovie

Za dużo przygód w tym sezonie. Mój zapał i pewność siebie tym razem już naprawdę znikły. Już nawet nie myślę, że będzie dobrze. Noga od początku nie kręciła się tak jak tego oczekiwałam. Po ciężkim zgrupowaniu w Wiśle wiedziałam, że nie będzie fajerwerków, ale liczyłam na nieco więcej. Kręciłam w okolicy 4.pozycji. Niestety chyba jakoś ostatnio nie umiem jeździć, bo znów łapię kapcia na kamiennym zjeździe.   Trafiam w dziurę, nawet to bardzo wyraźnie słyszałam. Na szczęście do boxu tym razem nie było tak daleko. Trener z Przemkiem bardzo szybko zmienili koło i skończyłam na 6.pozycji. Jak to trener ocenił: nie wyglądałam dobrze i nie jechałam dobrze. Za tydzień w niedzielę Puchar Świata we włoskim Val di Sole. Cóż mogę powiedzieć. Ostatnio ciężkie treningi i przygotowania właśnie pod zbliżające się Puchary Świata. Trzymajcie kciuki!


o autorze

Informacja Prasowa

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl