Ostatnie przetarcie przed Mistrzostwami Polski

Już 24 czerwca odbędzie się siódmy etap z cyklu ŻTC BIKE RACE. Po raz pierwszy impreza odbędzie się w Jakubowie, będzie to ostatnia szansa na przetarcie przed Mistrzostwami Polski masters i cyklosport w Starachowicach.

Jakubów to doskonała lokalizacja dla wszystkich fanów kolarstwa. Położony jest na wschód od Warszawy, zaledwie 20-30 minut od jej granic. Terytorialnie gmina leży na terenie powiatu mińskiego.

Zawody rozegrane zostaną na rundzie o długości 19,3 km. Zawodnicy wyruszą z centrum Jakubowa przez Antoninę, dalej drogami technicznymi wzdłuż autostrady A2 aż dojadą w okolice węzła autostradowego "KAŁUSZYN", następnie drogą nr92 w kierunku Mińska Mazowieckiego, skręt w prawo na Jędrzejów Stary i znowu drogami technicznymi wzdłuż A2 do Przedewsi, skąd dojazd do Jakubowa. Tradycyjnie start zawodów zaplanowano na godzinę 12:00.

W tym roku cykl imprez kolarskich ŻTC BIKE RACE ruszył w kwietniu i potrwa do września, składać się będzie z 13 etapów rozgrywanych na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego. Rywalizacja rozpoczęła się 21 kwietnia w Grójcu. Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl


o autorze

Informacja Prasowa

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • 34-300 Żywiec, Folwark 21/25
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl