Nowości 2019 od Canyona - nowy Inflite CF SL i AL SLX

Nie tak dawno jak rok temu Canyon zaprezentował światu nowe przełajówki Inflite CF SLX. Przyszły rok to rozwinięcie tej serii - do stada dołączają wyścigowe CF SL oraz AL SLX.

Wszystkie modele łączy geometria "Cross Pro": krótki tył oraz krótki mostek gwarantują maksimum kontroli nad rowerem w trudnym terenie, w szczególności na krętych singlach, co w połączeniu z wygodną pozycją i długim chwytem daje optymalne wrażenia z jazdy. Ramy w rozmiarze 3XS oraz 2XS bazują na kołach 650B, reszta rozmiarówki posiada już swoich większych braci. Wszystkie modele Inflite zawierają ten sam karbonowy widelec "Canyon One One Four Inflite CF Disc" z systemem mocowania hamulca flat mount oraz osią 12x100mm.

W zależności od modelu, klienci mogą wybierać między klasycznym napędem z 2 przełożeniami z przodu, bądź też pokusić się o rozwiązanie z tylko jedną zębatką. Ceny zaczynają się od 6399 zł za model AL SLX 6.0 Race na aluminiowej ramie, na modelu CF SLX 9.0 Race za 20999 zł skończywszy.

Więcej informacji, zdjęć oraz danych technicznych możecie sprawdzić na stronie Canyona.


o autorze

Jarosław Lesisz

Z wykształcenia polonista, z zamiłowania fan dwóch kółek i wszystkiego związanego ze sprzętem rowerowym. Współzałożyciel oraz redaktor kultowego bikepl.com, twórca największego (jak na tamte czasy) forum rowerowego.

komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl