Puchar Strefy w Srebrnej Górze - sprawdź się na krętych singlach!

W niedzielę, 03.06.2018, Strefa MTB Sudety zaprasza wszystkich fanów prawdziwego MTB na kolejne wydarzenie w tegorocznym kalendarzu startów. Po Bardzie, Walimiu i Głuszycy przyszła pora na Srebrną Górę - rowerową perełkę znaną m.in. z jednych z najbardziej lubianych singletracków w Polsce. 

Trasa wyścigu liczyć będzie 25 km (na dystansie MINI) oraz 50 km (dystans MEGA) a przewyższenia sięgną odpowiednio 740 i 1470 metrów pionie. Oprócz wielu ciekawych miejsc na trasie, zarówno pod względem krajobrazowym jak i czysto kolarskim, na uwagę zasługuje fakt, że trasa częściowo przebiegać będzie po wspomnianych wcześniej singlach. Frajdy i radości z jazdy zatem nie zabraknie. 

Organizatorzy zadbali również o inne aspekty związane z eventem. W związku z tym start i meta przeniesione zostały w tym roku na bazę Tras Enduro Srebrna Góra by Kellys przy ul. Polnej 14 w Srebrnej Górze. Tam też, po godzinie 13.00, odbędzie się wspólne ognisko (kiełbaski, bigos oraz napoje chłodzące :) ), w trakcie którego przygrywać będzie DJ. W odróżnieniu od innych polskich cykli, w Pucharze Strefy można wywalczyć naprawdę ciekawe nagrody - gotówka dla najlepszych, pakiety kosmetyków rowerowych od Fenwicks i Trezado, rabaty i pobyty w lokalnych ośrodkach np. Dolina Wilczy, czy wyjątkowe i niepowtarzalne malowanie roweru przez Dreamworkers, pełen serwis amortyzatora od Wichu Workshop - to tylko niektóre z spośród wielu gratyfikacji przeznaczonych dla zawodników. 

Zapisy na to wydarzenie oraz regulamin dostępne są w tym linku: https://zapisy.ultimasport.pl/zapisz/347

Więcej informacji o Strefie MTB Sudety i Pucharze Strefy znajdziecie na: 

www.strefamtbsudety.pl i www.facebook.com/strefamtbsudety

Wydarzenie wspierane jest przez patronów Strefy, m.in.: Gmina Stoszowice, GOKSIR Srebrna Góra, Kordas sp. z o.o., SGR Srebrna Góra, Twierdza Srebrna Góra, PM Bike Eksperts, AJ'S Fenwick's, Dreamworkers oraz Scott i K2 Salon Sportowo Rowerowy, Trezado


o autorze

Informacja Prasowa

komentarze

WiadomościWszystkie

  • Chromag Stylus - test

    W końcu zawitała do nas wiosna. Temperatury rosną, a wraz z nią chęci do jazdy. I mimo pewnych ograniczeń nadejdą lepsze czasy, a wtedy ktoś z...

    Więcej...

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl