Ekstremalny Rajd na Orientację HARPAGAN–55 CHOCZEWO 2018

Już po raz 55. wystartuje Ekstremalny Rajd na Orientację Harpagan. Tym razem w dniach 20-22 kwietnia 2018 spotykamy się w Choczewie. 20 kwietnia w piątek o godzinie 21:00 rozpocznie się 24-godzinny marsz na orientację, podczas którego uczestnicy mają do pokonania 100 kilometrów. Jest to najdłuższa czasowo trasa, ale nie jedyna na tym Rajdzie.

Sprawdź siebie, sprawdź swoje umiejętności! Każdy kto pokona jedną z najdłuższych tras (piesza 100km, rowerowa 200km, mieszana 150km) w limicie czasowym odnajdując wyznaczone punkty kontrolne przy pomocy mapy i kompasu otrzyma zaszczytny tytuł „Harpagana”.

Obawiasz się dystansu? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy krótsze trasy piesze o długości 50 lub 25 kilometrów. Idealne trasy dla tych, którzy nigdy nie próbowali swoich sił podczas marszy na orientację. Chcesz zaszczepić miłość do aktywności najbliższym? Trasa piesza HARPUŚ o długości 10 kilometrów jest właśnie dla nich - to trasa przygotowana specjalnie z myślą o dzieciach i osobach początkujących! To tam można po raz pierwszy spróbować własnych sił w nawigacji. Kto wie - może w przyszłości Twoje dzieci zdobędą tytuł Harpagana?

Jeśli Twoją pasją są rowery sprawdź swoje możliwości i umiejętności na trasach rowerowych. Do pokonania jest dystans 200 kilometrów w czasie 14 godzin. Jeżeli ten dystans jest za długi lub też startujesz pierwszy raz, spróbuj swoich sił na trasach o długości 100 lub 50 kilometrów. Ważne, że trasę ustalasz sam i w każdej chwili możesz skrócić dystans wracając wcześniej do bazy Rajdu.

Chciałbyś wystartować na trasie pieszej i rowerowej? Nie wiesz którą wybrać? Trasa Mieszana będzie dla Ciebie idealna. 50 kilometrów pieszo + 100 kilometrów rowerem to trasa marzeń dla najwytrwalszych.

Tych wspomnień nie wymażesz szybko z pamięci. Po raz pierwszy Rajd Harpagan odbywa się tak blisko morza - wschód słońca nad Bałtykiem, rozgwieżdżone niebo, mapa - to wszystko może być Twoje!

Na każdym kroku - w Bazie i terenie, czuwać będą organizatorzy Rajdu. W terenie czekać będą punkty odżywcze z ogniskami, gdzie odpoczniesz przed dalszą wędrówką. Dołącz już dziś i sprawdź się na największym rajdzie w Polsce!

Nad naszym Rajdem Honorowy Patronat objęli: Wójt Gminy Choczewo – Pan Wiesław Gębka, Marszałek Województwa Pomorskiego Pan Mieczysław Struk oraz Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku - Pan Bartłomiej Obajtek.

Zaplanuj swój start już dziś! Więcej informacji na www.harpagan.pl/rajd - tu znajdziesz newsy i zapiszesz się na Rajd.

Serdecznie zapraszamy!


o autorze

Informacja Prasowa

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • 34-300 Żywiec, Folwark 21/25
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl