ISPO 2018 - Relacja

Choć na ISPO niewiele jest rowerów, jest to zawsze trochę ciekawych rzeczy się tam znajdzie.

Zapraszam więc na przegląd nowości ISPO (co nie przeszkadza tym produktom być np. od 2 lat na rynku) i nagród:

Tubolito ISPO Brandnew Winner: Zapewne gdybym miał czas na umycie rowerów, to miałbym czas również zalać opony mlekiem. Może na emeryturze. Póki co chętnie potestuję austriackie dętki z materiałów alternatywnych. A takie właśnie przedstawiło Tubolito. Mają być oczywiście lżejsze i bardziej wytrzymałe od obecnie spotykanych rozwiązań. Co do tego pierwszego nie mamy wątpliwości, a to drugie przetestujemy chętnie niebawem.

Chapter 2 z kołami Zeal. Naszą uwagę przykuła też szosasprzedawana w systemie bezpośrednim. Rower dość stylowy, składany pod indywidualne zamówienia, podobno w dość przystępnych cenach jak na produkt, który z założenia ma się wyróżniać. Wyróżnia się rzeczywiścieprzepiękną strukturą Karbonu. Do kompletu rowery mogą być składane na kołach Zeal, które świetnie pasują do ram. Dużo dobrego węgla.

Zeal

CyclogicalGripster. ISPO zawsze zaskoczy nas czymś… prostym. Z jednej strony genialnym, z drugiej tak oczywistym, że gdyby w sklepie nie dodawaliby tego gratis, to nikt by po to nie przyszedł. W zeszłym roku były to naklejko/odblaski, w tym gumowe osłony do od-stawiania roweru, aby na przykład nie brudzić ścian. Patent działa i ratuje Świat. Coooool!

Lumos. Kaski z oświetleniem to temat, który rozwija się p o w o l i… Bardzo ciekawe rozwiązanie przedstawił tu Lumos. Mamy światło białe przednie, czerwone tylnie. Zdalne sterowanie 2 przyciskami do uwaga -migaczy i najciekawszy patent, światło stop z czujnika sejsmicznego reagującego automatycznie na zwalnianie. Akumulator starcza na 3 godziny(słabo). Szkoda tylko, że sam kask jest dostępny w jednym rozmiarze, a jego wygoda nie jest porównywalna z liderami rynku.

Hillstrike. To połączenie narciarstwa i MTB. Hillstrike ma Recona od Rock Schock, pedały i pozwala się wychylać podczas jazdy jak na rowerze. Wygląda na świetną alternatywę dla zimowej nudy i Fatbike.

Poza tymi wszystkimi breaking newsami można było odwiedzić starych wyjadaczy i porozmawiać o niedalekim już sezonie. Poniżej galeria zdjęć:


o autorze

Informacja Prasowa

komentarze

WiadomościWszystkie

  • Stylus

    W końcu zawitała do nas wiosna. Temperatury rosną, a wraz z nią chęci do jazdy. I mimo pewnych ograniczeń nadejdą lepsze czasy, a wtedy ktoś z...

    Więcej...

WydarzeniaWszystkie

GalerieWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl