Patryk Mitręga wygrywa UPHILL Magurka MTB

Nie lada wyczynu podjął się Patryk Mitręga (Taurus30 Cycling Team), który postanowił wystartować w dwóch imprezach rowerowych tego samego dnia. Udało się i to jeszcze w świetnym stylu. UPHILL Magurka MTB - PIERWSZE MIEJSCE w kategorii OPEN. Lutnia BIKE Marathon - DRUGIE MIEJSCE w kat. wiekowej i 4 miejsce OPEN. 


"To była dla mnie ciekawa i aktywna Niedziela, dwa starty w jeden dzień. Pierwszy start  UPHILL Magurka MTB - dystans 5,8 km/+470 m wspinaczki. Czyli to co lubię ogień od startu do mety. Czas na mecie 22:55 sek . I udało się wygrać zawody. Szybki zjazd do auta i przejazd na drugie zawody Lutnia BIKE Marathon - Dystans 29km. Trasę udało mi się pokonać w 2:03:46 sek co dało mi 4 pozycje Open i 2 w kat." - komentuje Patryk.

W zawodach Lutnia BIKE Marathon wystartował również Artur Olszak (Taurus30 Cycling Team), który zajął 4 MIEJSCE w kat. i 12 OPEN. Czas przejazdu: 2:14:06.


o autorze

Mateusz Zoń

Od 1999 roku wyczynowo uprawia kolarstwo górskie, wielokrotnie stawał na najwyższych stopniach podium prestiżowych zawodów, także poza granicami kraju. 
 Od września 2014 roku oficjalnie pełni rolę Redaktora Naczelnego velonews.pl. 

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl