Enduro Award 2017 - czas zgłaszać nominacje!

Wzorem poprzedniego roku podczas IV Podhalańskiego Zlotu Enduro wręczymy statuetkę Enduro Award 2017. Ideą plebiscytu jest wyłonienie osoby lub podmiotu szczególnie przyczyniających się do promocji i rozwoju kolarstwa górskiego enduro. Prosimy o zgłaszanie nominacji i ich uzasadnienie za pomocą poniższego formularza. Nominowane mogą być osoby indywidualnie, jak również organizacje, instytucje lub firmy działające w środowisku enduro. Nominacje przyjmowane są do 25 września 2017 roku. 

Spośród nominowanych zostanie wybrana finałowa trójka, na którą będzie można oddawać głosy za pomocą sondy internetowej. Ogłoszenie wyników i wręczenie statuetki odbędzie się podczas Zlotu.

Film "Jak powstaje statuetka  Enduro Award 2017"

Statuetka powstaje w Pracowni Przemiany Złomu Rowerowego. Niepowtarzalna, oryginalna, w całości spawana ręcznie ze starych części rowerowych, świetnie wpisuje się nie tylko w kolarstwo górskie, ale także ideę recyklingu. Stalowa forma zostanie poddana delikatnej obróbce wykończeniowej i bezbarwnemu lakierowaniu, przez co uda się zachować jej surowy charakter. 

Całość będzie osadzona na akacjowej podstawie, stanowiącej solidną podstawę. Należy zaznaczyć, że artysta spawacz, który wykonuje statuetkę, jest silnie związany z kolarstwem górskim i oprócz pracy w tworzenie tego trofeum wkłada także mnóstwo serca.

Nominujemy tu: http://rowerowepodhale.eu/index.php/wydarzenia/pod...


o autorze

Mateusz Zoń

Od 1999 roku wyczynowo uprawia kolarstwo górskie, wielokrotnie stawał na najwyższych stopniach podium prestiżowych zawodów, także poza granicami kraju. 
 Od września 2014 roku oficjalnie pełni rolę Redaktora Naczelnego velonews.pl. 

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl