Enduro Award 2017 - czas zgłaszać nominacje!

Wzorem poprzedniego roku podczas IV Podhalańskiego Zlotu Enduro wręczymy statuetkę Enduro Award 2017. Ideą plebiscytu jest wyłonienie osoby lub podmiotu szczególnie przyczyniających się do promocji i rozwoju kolarstwa górskiego enduro. Prosimy o zgłaszanie nominacji i ich uzasadnienie za pomocą poniższego formularza. Nominowane mogą być osoby indywidualnie, jak również organizacje, instytucje lub firmy działające w środowisku enduro. Nominacje przyjmowane są do 25 września 2017 roku. 

Spośród nominowanych zostanie wybrana finałowa trójka, na którą będzie można oddawać głosy za pomocą sondy internetowej. Ogłoszenie wyników i wręczenie statuetki odbędzie się podczas Zlotu.

Film "Jak powstaje statuetka  Enduro Award 2017"

Statuetka powstaje w Pracowni Przemiany Złomu Rowerowego. Niepowtarzalna, oryginalna, w całości spawana ręcznie ze starych części rowerowych, świetnie wpisuje się nie tylko w kolarstwo górskie, ale także ideę recyklingu. Stalowa forma zostanie poddana delikatnej obróbce wykończeniowej i bezbarwnemu lakierowaniu, przez co uda się zachować jej surowy charakter. 

Całość będzie osadzona na akacjowej podstawie, stanowiącej solidną podstawę. Należy zaznaczyć, że artysta spawacz, który wykonuje statuetkę, jest silnie związany z kolarstwem górskim i oprócz pracy w tworzenie tego trofeum wkłada także mnóstwo serca.

Nominujemy tu: http://rowerowepodhale.eu/index.php/wydarzenia/pod...


o autorze

Mateusz Zoń

Od 1999 roku wyczynowo uprawia kolarstwo górskie, wielokrotnie stawał na najwyższych stopniach podium prestiżowych zawodów, także poza granicami kraju. 


komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl