NOWY SCOTT Genius - 2018

Nowa rama, Nowa koncepcja, Nowy model - SCOTT & Syncros prezentują nowego Genius 2018!


Genius od wielu lat jest kluczowym modelem w naszej ofercie rowerów górskich ze względu  na innowacyjność, technologię i wygląd. Genius ewoluował przez lata i co raz mocniej dostosowywał się do Enduro. Dzięki najnowszej integracji roweru z użytkownikiem i szlakiem, powstała nowa koncepcja, która stanowi podstawę procesu rozwoju.

To co zjedzie, musi najpierw pod górę podjechać . To założenie było zawsze bliskie modelom Genius. To idealny rower MTB na każdy szlak, który przed sobą napotka. Niestraszne mu są długie alpejskie podjazdy, czy też szybkie single tracki. Tylko ty, dobra muzyczka w uszach i on, Nowy Genius , któremu żadna trasa się nie oprze. To bardzo dobre narzędzie pracy.

Rama wraz z amortyzatorem, waży niecałe 2249 gramów, nowy Genius ustanawia zatem nowy punkt odniesienia w segmencie rowerów o skoku 150mm. Nasi projektanci stworzyli nie tylko rasową maszynę do zjazdów, ale również fantastyczny produkt do podjeżdżania.

Jednym z najważniejszych założeń przy tworzeniu nowego modelu Genius była wszechstronność. W przeciwieństwie do swoich konkurentów, nowy Genius daje możliwość jazdy zarówno na kołach 27,5'' jak również 29''. 

Nie potrzeba zmieniać niczego, poza podkładką mimośrodową, którą regulujemy ustawienie geometrii przedniego trójkąta, zakładasz koła, które preferujesz, wsiadasz i jedziesz. Dla kół o rozmiarze 27,5'' można używać opon o rozmiarze 2,5, 2,6, oraz 2,8, dla kół 29'' pasują opony o rozmiarach od 2,4 do 2,6. Genius to rower dla każdego , a teraz w nowej odsłonie brzmi to jeszcze bardziej prawdziwie. Jedna rama, mnóstwo opcji!


o autorze

Mateusz Zoń

Od 1999 roku wyczynowo uprawia kolarstwo górskie, wielokrotnie stawał na najwyższych stopniach podium prestiżowych zawodów, także poza granicami kraju. 


komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl