Nowy wzór malowania Domane: John Degenkolb Café Racer

Okolicznościowy wzór malowania „Café Racer” celebruje Dege i wprowadza model Domane Disc o geometrii Pro Endurance do programu Project One.

(WATERLOO, WISCONSIN) – Trek Bicycle prezentuje specjalny wzór malowania podkreślający unikalną osobowość swego nowego specjalisty od klasyków, Johna Degenkolba. Degenkolb jest zawodowcem o wielu dokonaniach. Wygrał zarówno Mediolan-San Remo, jak i Paryż-Roubaix, dwa z największych kolarskich monumentów. 28-letni Niemiec pojedzie na swoim specjalnym Domane wraz z resztą zawodników zespołu Trek-Segafredo w trakcie całej kampanii wiosennych klasyków.

Domane John Degenkolb Café Racer jest już dostępny dla wszystkich kolarzy w ramach programu Project One. Ten jedyny w swoim rodzaju wzór malowania jest dostępny na platformach Domane SLR i Domane SLR Disc, razem z Domane SLR Race Shop Limited i Domane SLR Race Shop Limited Disc, zupełnie nowymi w ramach programu Project One.

Modele Race Shop Limited charakteryzują się geometrią Pro Endurance Treka, która zapewnia niższą, dłuższą i bardziej aerodynamiczną pozycję podczas jazdy niż geometria Endurance z modelu Domane SLR. Kolarze poszukujący bardziej wyścigowego roweru na tarczach, który będzie nadal wygodny na długie, ciężkie jazdy, będą podekscytowani wprowadzeniem modelu Domane SLR Race Shop Limited Disc.

Sam wzór malowania jest inspirowany osobistym stylem i zainteresowaniami Degenkolba. Podczas gdy jest on dobrze znany ze swojej waleczności na brukach, niewielu wie, że poza rowerami jego pasję stanowią motocykle. Opracowany przez grafika Treka, Micah Morana, projekt ten czerpie bezpośrednio z osobistego motocykla typu Café Racer Degenkolba.

Podstawa z ręcznie zdzieranego ciekłego metalu uzupełniona jest kolorytem ciemnego dymu i rasowymi wyścigowymi pasami. Kontrastu dodają elementy połyskliwego czerwonego dymu, a szczęśliwe symbole Johna i zdejmowane logotypy zespołu wieńczą projekt.

Każdy model Domane John Degenkolb Café Racer jest ręcznie malowany w głównej siedzibie Treka w Waterloo, w stanie Wisconsin, i dostępny natychmiast dla wszystkich kolarzy na całym świecie w ramach programu Project One.


o autorze

Mateusz Zoń

Od 1999 roku wyczynowo uprawia kolarstwo górskie, wielokrotnie stawał na najwyższych stopniach podium prestiżowych zawodów, także poza granicami kraju. 
 Od września 2014 roku oficjalnie pełni rolę Redaktora Naczelnego velonews.pl. 

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl