Cezary Zamana zaprasza do Długosiodła na finał zimowego cyklu maratonów rowerowych Northtec MTB Zimą 2017!

Wielki finał zimowego cyklu maratonów MTB zostanie rozegrany 12 marca. Maraton w Długosiodle organizowany jest już po raz trzeci! Biuro zawodów i kolarskie miasteczko stanie na terenie szkoły podstawowej przy ul. T. Kościuszki 5 w Długosiodle.

Zawodnicy pojadą po trasie wytyczonej w zeszłym roku. Jest to wariant doskonale przygotowany i sprawdzony w praktyce. Na trasie znajdą się ciekawe interwałowe fragmenty oraz drogi brukowe, które są ciekawym urozmaiceniem dla maratończyków. Oprócz atrakcyjnej trasy do dyspozycji zawodników będą jak zawsze ogrzewane sale, prysznice i miejsce gdzie po trudach maratonu będą mogli ogrzać się i zjeść coś ciepłego.

Maraton w Długosiodle, choć to finał cyklu zimowego, będzie także otwarciem sezonu letniego. Z pewnością zobaczymy tam wielu zawodników, którzy obudzeni z  zimowego snu wystartują żeby zrobić solidną rozgrzewkę przed sezonem zasadniczym. Poznamy także zwycięzców cyklu w kategoriach wiekowych  oraz najlepszą rodzinę i drużynę. 

Współorganizatorem maratonu jest gmina Długosiodło. Sponsorem tytularnym zimowego cyklu jest firma Northtec.

Do zobaczenia na trasie!

Szczegóły: www.zima.mazoviamtb.pl


o autorze

Mateusz Zoń

Od 1999 roku wyczynowo uprawia kolarstwo górskie, wielokrotnie stawał na najwyższych stopniach podium prestiżowych zawodów, także poza granicami kraju. 


komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl