Cezary Zamana zaprasza do Długosiodła na finał zimowego cyklu maratonów rowerowych Northtec MTB Zimą 2017!

Wielki finał zimowego cyklu maratonów MTB zostanie rozegrany 12 marca. Maraton w Długosiodle organizowany jest już po raz trzeci! Biuro zawodów i kolarskie miasteczko stanie na terenie szkoły podstawowej przy ul. T. Kościuszki 5 w Długosiodle.

Zawodnicy pojadą po trasie wytyczonej w zeszłym roku. Jest to wariant doskonale przygotowany i sprawdzony w praktyce. Na trasie znajdą się ciekawe interwałowe fragmenty oraz drogi brukowe, które są ciekawym urozmaiceniem dla maratończyków. Oprócz atrakcyjnej trasy do dyspozycji zawodników będą jak zawsze ogrzewane sale, prysznice i miejsce gdzie po trudach maratonu będą mogli ogrzać się i zjeść coś ciepłego.

Maraton w Długosiodle, choć to finał cyklu zimowego, będzie także otwarciem sezonu letniego. Z pewnością zobaczymy tam wielu zawodników, którzy obudzeni z  zimowego snu wystartują żeby zrobić solidną rozgrzewkę przed sezonem zasadniczym. Poznamy także zwycięzców cyklu w kategoriach wiekowych  oraz najlepszą rodzinę i drużynę. 

Współorganizatorem maratonu jest gmina Długosiodło. Sponsorem tytularnym zimowego cyklu jest firma Northtec.

Do zobaczenia na trasie!

Szczegóły: www.zima.mazoviamtb.pl


o autorze

Mateusz Zoń

Od 1999 roku wyczynowo uprawia kolarstwo górskie, wielokrotnie stawał na najwyższych stopniach podium prestiżowych zawodów, także poza granicami kraju. 
 Od września 2014 roku oficjalnie pełni rolę Redaktora Naczelnego velonews.pl. 

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl