KONKURS WALENTYNKOWY!

Twórcy marki Boutique rowerowy ROWER-POWER, sami pasjonaci turystyki rowerowej, wprowadzili do swojej oferty ocieplane kominy dla miłośników jazdy rowerem w niższych temperaturach. Kominy te świetnie ogrzewają szyję i twarz. Tkanina zewnętrzna jest oddychająca, wykonana z wysokiej jakości przędzy od polskiego producenta składającej się w 92% z poliestru i w 8% z elastanu. Kominy mają długość 55 cm. Zestaw walentynkowy składa się z 2 modeli: czarne tło i czerwony wzór pan na bicyklu oraz czerwone tło i czarny wzór pan na bicyklu. Od środka są one ocieplane czerwoną, bardzo przyjemną w dotyku polarową tkaniną typu minky w serduszka. Zestaw walentynkowy nawiązuje do powieści Stendala „Czerwone i czarne”.

Boutique rowerowy ROWER-POWER pragnie obdarować walentynkowymi kominami osoby, które tak jak twórcy tej marki kochają swoje rowery. Ogłasza on konkurs w którym do wygrania są 2 ocieplane walentynkowe kominy z motywem bicykla.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

1. Jeżeli jeszcze nie polubiliście - polubić FANPAGE - https://www.facebook.com/BoutiqueRowerowyRowerPowe...

2. Udostępnić post o konkursie na swoim profilu

3. Na FANPAGE’u Boutique rowerowy ROWER-POWER pod postem konkursowym zamieścić zdjęcie waszego ukochanego roweru i napisać przynajmniej jedno zdanie o swoim rowerze

Konkurs trawa do 19 lutego godziny 24:00.

Spośród nadesłanych zdjęć jury wybierze 2, które najpiękniej oddają uczucie, które łączy rower z jego właścicielem.  

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 20 lutego koło godz. 12:00.

Po zakończeniu konkursu Boutique rowerowy ROWER-POWER skontaktuje się ze zwycięzcami i niezwłocznie prześle im nagrody.

Zapraszamy do zabawy!


o autorze

Szymon Barczyk

komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl