Rowerowy Horoskop 2017

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Tegoroczna zima okaże się dla Ciebie wyjątkowo pechowa. Uważaj w pierwszym tygodniu nowego roku, licho nie śpi. Zapowiadane prze meteorologów oblodzenia mogą okazać się dla Ciebie zgubne i utrudnić przygotowania do sezonu. Jeśli jednak uda Ci się uniknąć tych kłopotów pierwsze starty będą naprawdę obiecujące.

Wodnik (20.01 – 18.02)

W tym roku odpuść sobie skrupulatne realizowanie planów treningowych. Trochę wolności da Ci nieporównywalnie lepsze efekty niż reżim treningowy. Odpuść również stosowanie nowych technik z książek jakie dostałeś pod choinkę, to nie jest najlepsze podejście do sprawy. Na wszelki wypadek miej nieco oszczędności na sprzęt, w tym sezonie jest duża szansa na kosztowne usterki.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ludzie urodzeni pod znakiem Ryb odbędą w tym roku rowerową podróż swojego życia. Sakwy, rower trekkingowy i mapnik to Twoje tegoroczne akcesoria. Uważaj jednak na pozornie przychylnych ludzi którzy ''chcą Ci pomóc'' podczas podróży. Ich wskazówki mogą okazać się dla Ciebie zgubne.

Baran (21.03 - 19.04)

Chęć zmian będzie Twoją tegoroczną obsesją. Dla niektórych Twoich znajomych okaże się to uciążliwe - ciągła dieta, ograniczone kontakty towarzyskie oraz przeznaczanie całych oszczędności na sprzęt rowerowy będzie dla nich co najmniej dziwne. Wyrzeczenia okażą się jednak warte swojej ceny, ostatecznie jesienią osiągniesz cel a nagroda będzie naprawdę wartościowa i warta zachodu.

Byk (20.04 – 22.05)

Kupno kolejnego już roweru to nienajlepszy pomysł. Twoja druga połowa z niezadowoleniem przebija się przez garaż wśród dwóch górali, jednej szosy, roweru miejskiego oraz elektryka oraz wśród lian ze zużytych łańcuchów. Propozycja naszej wiedźmy - odpuść sobie Fatbike'a, który jest Twoim marzeniem. Obecny stan rzeczy i tak zakrawa na chorobę psychiczną.

Bliźnięta (23.05 – 21.06)

Chęć rozwoju i wejścia na wyższy poziom skierują Cię już niedługo do profesjonalnego trenera. Okaże się on dla Ciebie pomocny przy realizacji Twoich sportowych celów. Pieniądze zainwestowane w tą stronę nie okażą się stracone i wrócą się z nawiązką.

Rak (22.06 – 22.07)

Zbytnie majsterkowanie przy Twoim sprzęcie może skończyć się dla Ciebie w szpitalu. Odchudzanie roweru na siłę przed najważniejszym startem tego roku to kiepski pomysł. Postaw na sprawdzone komponenty, majsterkowanie zostaw Adamowi Słodowemu gdyż nie jest to Twoja mocna strona. Jeżeli posłuchasz naszych rad, sukces i chwała gwarantowane.

Lew (23.07 – 23.08)

Zejdź na ziemię człowieku, marzenie o Pucharze Świata w sytuacji gdy pierwsza dziesiątka na Skandii jest poza Twoim zasięgiem jest nieco śmieszne. Lepiej już dziś zabierz się za uczciwy trening, lepiej późno niż wcale. Prawdopodobnie uda Ci się zbudować dobrą formę na końcówkę sezonu, mimo wszystko wiele ludzi będzie pod wrażeniem progresu jaki zrobiłeś w tym roku.

Panna (24.08 – 22.09)

Cierpliwość oraz konsekwencja to Twoje mocne strony. Uczciwy i systematyczny trening w końcu przyniosą efekty. Już od wiosny będziesz prezentować równą i wysoką formę która w środku lata będziesz mieć kryzys. Tygodniowe wakacje bez roweru powinny załatwić sprawę. Ogólnie rok na plus z dużymi szansami na wyższy poziom w sezonie 2018.

Waga (23.09 – 22.10)

Twój znak zodiaku ma w nazwie Twój największy problem. Do dziś odbija Ci się świętami, czas zabrać się za redukcję. Szukanie pomocy na kobiecych portalach zostaw swoim nierowerowym znajomym. Ty jesteś profesjonalistą, dla takich jak Ty pracują sportowi dietetycy. Zrzuć do wiosny nadprogramowe kilogramy, a koledzy z peletonu nazwą Cię ''Rakieta''.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Wysoka intensywność treningu sprawi, że osiągniesz wysoką formę już w lutym. Jeśli nie wybierasz się na Cyprus Sunshine Cup lepiej nieco odpuść. Nie ma nic gorszego niż wstrzelenie się z formą przed czasem i późniejsze męczenie się we właściwym sezonie. Obiektywne spojrzenie na Twoje treningi przez fachowca powinno sprowadzić Cię na właściwe tory.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Jeżeli masz okazje to zimą poćwicz upadki. Twoje harce i wariowanie sprawią, że twoje kolana nie będą nadawały się do ubrania krótkich spodenek. Lipiec to najlepszy okres na dłuższe treningi albo wycieczki. W tym roku zaplanuj rowerowe wakacje i w końcu namów drugą połówkę, żeby z Tobą pojechała. Zaproś nowe osoby do grona dwukołowych przyjaciół - w grupie jeździ się raźniej i łatwiej zmotywować się do wysiłku.


o autorze

Małgorzata Mazurek

komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl