Firma ROSE prezentuję limitowaną kolekcję dla pań ROSE CHASE

Wszystko zaczęło się od pomysłu – “pasuje na mnie”. Konwencjonalne stroje kolarskie nigdy tak naprawdę nie spełniały oczekiwań pracownic ROSE Bikes  – zarówno jeśli chodzi o dopasowanie jak również jakość materiałów, projekt lub cenę.  Stąd urodził się pomysł by opracować wysokiej jakości, atrakcyjne wizualnie stroje kolarskie dla pań.

Kolekcja ROSE CHASE obejmuje koszulki oraz spodenki kolarskie, które są idealnie dopasowane do kobiecej sylwetki oraz robią także wrażenie stylem.

Nad kolekcją, która od listopada dostępna jest w sklepach BIKETOWN w Bocholt i Monachium oraz w sklepie internetowym rosebikes.pl pracowało 11 jeżdżących na rowerach kobiet z firmy ROSE oraz trzech, odważnych mężczyzn.  Koszulki i spodenki, dopasowane kolorystycznie dostępne są w połączeniach:  “teaberry/blue” oraz “malibu/teaberry”.  

Można indywidualnie skompletować własny strój, który z pewnością wkrótce stanie się twoim ulubionym. Prowokacyjne logo “Catch me if you can” czyli „Złap mnie jeśli potrafisz” na tyle koszulki zaostrzy twój apetyt na wyścigi i pokaże czego chcą kobiety: być na samym czele!  

Materiały koszulki i spodenek są wyjątkowo oddychające by użytkowniczki mogły na trasie dać z siebie wszystko.  Dodatkowa siateczka pod pachami oferuje wentylację niezbędną podczas ciężkich zawodów. Spodenki z szelkami i standardowe wyposażone są we wkładkę LUCKY LADY przeznaczoną na średnie i długie dystanse. Zestaw pasuje idealnie – niczym druga skóra.

W rezultacie otrzymuje się pełna funkcjonalność dla wszystkich pań, które chcą osiągać najlepsze wyniki.  

Ale czym byłyby najlepsze ubrania bez właściwego roweru? Specjalnie dla pań nasz damski, zdobywający nagrody rower ROSE PRO SL jest teraz dostępny w nowym kolorze. Wszystkie trzy modele ROSE PRO SL-200, PRO SL-300 i PRO SL-440 można zamówić w połączeniu kolorów “deep blue/laguna green”.  W ten sposób rowery pasują kolorystycznie do kolekcji CHASE, są także idealnie przystosowane do damskiej anatomii. Wszechstronne, na aluminiowej ramie z niewidocznymi, wygładzonymi spawami, z wewnętrznym prowadzeniem przewodów, krótszą rurą podsiodłową oraz niżej poprowadzonymi tylnymi widełkami i karbonowym widelcem oferują świetną charakterystykę prowadzenia połączoną z wysokim komfortem. Komponenty wyróżniają się wysoką funkcjonalnością i wytrzymałością. Szczególnie Shimano Ultegra słynie z płynnej i miękkiej pracy, prezentując wysoką jakość i świetny stosunek jakości do ceny. Modele BIKE NOW zostały już wstępnie skonfigurowane przez ekspertów z  ROSE Bikes i dostępne są od ręki.

www.rosebikes.pl


o autorze

Mateusz Zoń

Od 1999 roku wyczynowo uprawia kolarstwo górskie, wielokrotnie stawał na najwyższych stopniach podium prestiżowych zawodów, także poza granicami kraju. 


komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl