ROWER-POWER prezentuje kalendarz rowerowy na 2017

Boutique rowerowy ROWER-POWER przygotowuje na rok 2017 kalendarz rowerowy ze zdjęciami rowerów zabytkowych – od początku XX w. do lat. 60-tych oraz zdjęciami osób w strojach z epoki. Na każdy miesiąc przewidziana została 1 strona w formacie B2 na papierze o gramaturze 200g/m2.

W kalendarzu zostaną ponadto umieszczone daty najważniejszych imprez z zakresu turystyki kolarskiej, które PTTK planuje zorganizować w 2017 r., daty najważniejszych imprez kolarskich o charakterze zawodów sportowych oraz informacje o ciekawych szklakach rowerowych czy też regionach wartych odwiedzenia.

Miłośnicy dwóch kółek znajdą w kalendarzu takie perełki jak francuski sportowo-turystyczny Peugeot z 1900 r., niemiecki Opel z 1926 r,, angielski sportowy New Hudson z Birmingham z r. 1927, francuski sportowy Griffon z r. 1930, polskie damki firm Grześkowiak i Kamiński z l.30-tych oraz Mesko z l.60-tych jak również rowerki dziecięce od początku XX w. do lat 30-tych.

Honorowy patronat nad  kalendarzem rowerowym z rowerami zabytkowymi na rok 2017 objęło Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze – Sekcja Kolarska. Jako redakcja Velonews.pl. objęliśmy ze swojej strony wydawnictwo patronatem medialnym.

Przewidywany nakład kalendarza to ok. 6000 sztuk. Kalendarz rowerowy z rowerami zabytkowymi będzie dystrybuowany od końca listopada przez sklep internetowy na www.rower-power.pl oraz wybrane sklepy rowerowe. Osoby i instytucje zainteresowane nabyciem kalendarza mogą się kontaktować z wydawcą pod adresem e-mail:iwona.cerba@rower-power.pl lub telefonicznie: +48 794 700 333.


o autorze

Szymon Barczyk

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl