Już jutro startuje 5 edycja ISPO Academy!

Już jutro, w Zawoi-Przysłopie, w hotelu Beskidzki Raj, startuje 5 eydcja ISPO Academy Polska.

Dwa dni spotkań, prezentacji, seminariów - tak w skrócie można określić to, co będzie się tam działo. Jakby na to nie patrzeć, jest to największa tego typu impreza branżowa w Polsce, bez której już trudno wyobrazić sobie szeroko pojęty outdoor. Tajne źródła krasnoludków babiogórskich doniosły nam, iż z branży rowerowej wybiera się tam parę osób, co niezmiernie nas cieszy - w końcu świat outdorowy i rowerowy to tak naprawdę jedna wielka branżowa rodzina.

My też tam będziemy i naszym velonewsowym okiem postaramy się po raz kolejny spojrzeć na to dwudniowe wydarzenie. Relacja już wkrótce! Póki co możemy jedynie zdradzić, że pewna firma z Bielska Białej, produkująca bardzo fajną odzież puchową, postanowiła stworzyć uniwersalną ocieplinę w postaci kurtki i spodenek termojądrowych...


o autorze

Jarosław Lesisz

Z wykształcenia polonista, z zamiłowania fan dwóch kółek i wszystkiego związanego ze sprzętem rowerowym. Współzałożyciel oraz redaktor kultowego bikepl.com, twórca największego (jak na tamte czasy) forum rowerowego.

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl