Wygraj rower dziecięcy z błotnikami SIMPLA KIDO CHOPPER SDS 20"!

Za pośrednictwem naszego portalu VELONEWSpl firma SIMPLA chciałaby przekazać, jednemu z naszych czytelników błotniki SIMPLA KIDO CHOPPER SDS 20", które będą zamontowane w rowerze Romet RAMBLER KID 20".

Zanim napiszemy jak powyższy zestaw błotniki + rower, chcielibyśmy przedstawić Wam pokrótce markę SIMPLA, której produktów część z Was mogła używać pod innymi markami...

Simpla to marka tworzona przez pasjonatów dla pasjonatów. Od ponad 20-stu lat specjalizujemy się w produkcji błotników do rowerów w technologii wtryskowej. W swojej pracy korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań i innowacji. Aktywnie angażujemy się w proces projektowania i wdrażania produktów. Tworzymy zgrany team specjalistów i rzemieślników. Współpracujemy z projektantami, artystami i instytucjami lokalnymi., m.in. z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Nysie i Politechniką Częstochowską. W tym roku poszerzyliśmy nasza ofertę o produkty dwukomponentowe - co umożliwia wprowadzenie szerokiej gamy kolorystycznej, personalizację oraz modyfikację poszczególnych składowych błotnika.

For a no limit ride – to drogowskaz naszego działania. Właśnie dlatego robimy to, co robimy. Dla jazdy bez limitów i ograniczeń. Wbrew przeciwnościom. Nieważne jakie spotykasz trudności, jeżeli dasz z siebie wszystko to na mecie, tak jak w wyścigu kolarskim będziesz – the best.

Nagroda bardzo atrakcyjna więc i trochę trudniej niż zazwyczaj będzie można ją zdobyć:

 1. Prosimy o wytypowanie wagi z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku roweru widocznego na wadze w siedzibie firmy SIMPLA - zestaw widoczny na zdjęciu.
  UWAGA! Pod wagę będą brane tylko typu wagowe zamieszone pod postem na naszym fanpage.
 2. Trzeba również polubić fanpage:

  Simpla - Factory of bike parts and accessories

 3. Oraz udostępnić konkursowy z naszego fanpage (velonewspl) post na swojej tablicy.
 • Zabawę kończymy w niedzielę o 20tej. 
 • Wyniki ogłosimy w niedzielę wieczorem lub poniedziałek rano. 
 • Po ogłoszeniu wyników zwycięzca zostanie skontaktowany z firmą SIMPLA za naszym pośrednictwem.
 • Jedna osoba = jeden typ
 • W przypadku braku poprawnego typu, wygrywa osoba będąca najbliżej prawidłowej odpowiedzi
 • W razie dwóch identycznych typów decyduje kolejność - "kto pierwszy ten lepsz" :) 

Życzymy powodzenia!
Simpla & Redakcja Velonews.pl



o autorze

Mateusz Zoń

Od 1999 roku wyczynowo uprawia kolarstwo górskie, wielokrotnie stawał na najwyższych stopniach podium prestiżowych zawodów, także poza granicami kraju. 


komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
 • ,
 • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl