Canyon Endurance CF SLX 2017 - nowy wymiar komfortu

Żadne dwie przejażdżki nie są takie same, żadnych dwóch kolarzy nie jest takich samych, żadne dwie drogi nie są takie same, żadne dwa rowery nie są takie same - tak w skrócie można wytłumaczyć, jak i dlaczego powstał Endurance CF SLX.

Zaprojektowany został całkowicie od nowa: nowa rama z jeszcze lepszą i wygodniejszą pozycją za kierownicą, jeszcze większy komfort sztycy podsiodłowej, sztywna oś zarówno z przodu jak i z tyłu, hamulce tarczowe, szersze opony - to wszystko zebrane razem tworzy nową jakość w pojęciu długodystansowego roweru szosowego. Od tej pory aerodynamika nie została zarezerwowana tylko i wyłącznie dla zawodowców jeżdżących na modelach Ultimate. Aero zeszło o klasę niżej, dając tym samym szerszej grupie odbiorców możliwość poczucia tego, co czują kolarze jadący w wyścigach Pro Tour, tyle że w dużo bardziej komfortowych warunkach.

Endurance CF SLX będzie występował w wielu konfiguracjach, a jego cena zaczynać się będzie od 3599 EUR za rower na Ultegrze, na 6299 EUR z Dura Ace Di2 skończywszy. Na uwagę zasługuje fakt, że w tym doborowym gronie także i panie będą mogły nabyć swoją wersję WMN.

Więcej o nowym modelu Canyona - wkrótce :)


o autorze

Jarosław Lesisz

Z wykształcenia polonista, z zamiłowania fan dwóch kółek i wszystkiego związanego ze sprzętem rowerowym. Współzałożyciel oraz redaktor kultowego bikepl.com, twórca największego (jak na tamte czasy) forum rowerowego.

komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl