Nadchodzi Joy Ride Bike Fest w Kluszkowcach!

W nadchodzący weekend 13-15 maja odbędzie się kolejna edycja najsłynniejszego festiwalu rowerowego pod szyldem Joy Ride. Jest to jeden z niewielu przykładów, jak można w jednym miejscu zlokalizować bazę dla różnych dyscyplin kolarstwa górskiego i ekstremalnego. Do pełni szczęścia brakuje tylko zawodów szosowych.

Rozgrzewka nastąpi w piątek, gdzie oprócz treningów organizator zapewnił chętnym start w nowej dyscyplinie na JR - BIKE SPRINT. Jest to ekstremalna wspinaczka na krótkim odcinku, gdzie zawodnicy są wypuszczani co 20 sekund na trasę. Na pewno jest to świetny sposób na przepalenie nogi przed niedzielnym maratonem serii Cyklokarpat.

Najważniejsze zawody ekstremalnego kolarstwa odbędą się w sobotę, mianowicie Kellys Enduro, downhill, wycieczka rowerowa MTB Academy, Karcher Dual  Slalom oraz Fly Bag.

W niedzielę dla maratończyków Joy Ride wraz Cyklokarpatami przygotowali nieco przemodelowany, górski maraton, gdzie szykuje się sporo przewyższeń.

Organizatorzy jak zwykle oprócz zawodów dla dorosłych przygotowali coś dla maluchów, dla chcących sobie pobrykać na fajnych rowerach, zanim kupi coś dla siebie - będą również testy rowerów niektórych wystawców a każdego wieczoru na koniec dnia odbywa się after party :)

Czy trzeba Cię jeszcze zachęcać, abyś wyruszył(a) na górę Wżdżar?

Więcej informacji na stronie joyride.plcyklokarpaty

zdjęcia: strona organizatora JoyRide Bike Fest


o autorze

Paulina Pacyga

Z wykształcenia fizjoterapeutka.
 Amatorka jazdy w górach, choć o kulejącej technice. Wielbicielka widoków zza kierownicy, które zatrzymuje w kadrze fotografii. Uwielbia gadżety. W redakcji przedstawia kobiecy punkt widzenia.

komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl