Beskidy MTB Trophy 2016 – święto kolarstwa górskiego

Rok 2016 będzie czymś wyjątkowym dla kolarstwa górskiego w Polsce. Beskidy MTB Trophy świętuje swoje 10 urodziny. Dziesięć lat temu zaproponowaliśmy miłosnikom MTB zupełnie nową jakość: jedna miejscowość, 4 etapy, zminimalizowana logistyka, niepowtarzalne okoliczności przyrody i absolutnie żadnych kompromisów w kwestii tras. Dzięki Trophy wielu ludzi zmieniło swój punkt widzenia na ten sport. Pokazaliśmy wielu zawodnikom z całego świata, co do zaoferowania ma Polska w kwestii MTB. To jest formuła której trzymamy się do dziś. Będziemy ona przyświecać nam także od 26 do 29 maja 2016 r., kiedy to odbędzie się kolejna odsłona naszego wyścigu.

Trasy są bez wątpienia gwoździem programu Beskidy MTB Trophy. Jasne, możesz zrobić wyścig MTB dookoła bloku, pociągnąć zawodników po szutrach i asfaltach, ale czy aby na pewno do tego został stworzony rower górski? Pozwalamy sobie nie zgodzić się z taką opinią. Można mieć najlepszą organizację na świecie, najsmaczniejszy katering i bufety, zakwaterowanie w najwyższym standardzie (do tych elementów oczywiście też przywiązujemy uwagę), ale bez odpowiedniej "areny" zmagań nie da się zrobić prawdziwego górskiego show. To oczywiście nasze zdanie i ktoś uważać inaczej. Na szczęście zgadzają się z nim zawodnicy...

Okrągłą rocznica musi oznaczać coś wyjątkowego, dlatego kompletujemy szeroki katalog nowych ścieżek, singli, a nawet myślimy o zupełnie nowym etapie. Nie chcemy pozbawiać Was zabawy jakie dają kultowe odcinki, ale niektórym z nich należą się tymczasowe "wakacje". Na ich miejsce wejdą nowe, nieodkryte i nie mniej ekscytujące fragmenty. Słowem...

Nie może Cię zabraknąć! Nie zwlekaj i zapisz się już dziś. Pakiety startowe rozchodzą się jak ciepłe bułeczki!

Obrazy mają większą moc niż słowa, więc poświęćcie chwilę i obejrzyjcie wideo z poprzedniej edycji Beskidy MTB Trophy. Nawet jeśli widzieliście je wcześniej, to warto trochę odświeżyć swoją pamięć.  Śledźcie naszą stronę internetową i media społecznościowe, by być na bieżąco z nowymi informacjami na temat Trophy 2016.

Póki co proszę nie sugerować się informacjami nt. tras i etapów, które są obecnie zamieszczone na stronie - na chwilę obecną dotyczą one minionej edycji. Będziemy je sukcesywnie aktualizować i informować o tym fakcie.


o autorze

Mateusz Zoń

Od 1999 roku wyczynowo uprawia kolarstwo górskie, wielokrotnie stawał na najwyższych stopniach podium prestiżowych zawodów, także poza granicami kraju. 
 Od września 2014 roku oficjalnie pełni rolę Redaktora Naczelnego velonews.pl. 

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl