Rusza konkurs „Bank Tras”! Przejedź wybraną trasę rowerową i wygraj rower!

Wrocławska firma „EACTIVE wiemy jak” zachęca wszystkich miłośników wycieczek rowerowych i entuzjastów aktywności na świeżym powietrzu do udziału w konkursie na najciekawszą trasę rowerową w którym główna nagroda to oryginalny rower poziomy wyprodukowany przez firmę Velogic.

                                 

Zadanie konkursowe może przypaść do gustu każdemu, kto ceni aktywność fizyczną, a także lubi odkrywać nowe miejsca. Aby wziąć udział w konkursie należy:

•                     przejechać swoją trasę na rowerze (indywidualnie lub grupowo)

•                     wypełnić formularz konkursowy dostępny na stronie organizatora

•                     przesłać organizatorom niezbędne załączniki - mapę trasy z zaznaczonymi atrakcjami oraz 5 zdjęć z najciekawszych miejsc z wycieczki

Pomysłodawca trasy który prześle najciekawsze zgłoszenie otrzyma cenną nagrodę – atrakcyjny rower poziomy!  Dodatkowo z 20 najlepszych prac stworzony zostanie przewodnik „Bank Tras”, czyli zbiór najciekawszych tras rowerowych na terenie Polski, który następnie zostanie udostępniony na stronie internetowej Organizatora wraz z imieniem i nazwiskiem autorów. Konkurs ma na celu promowanie aktywności ruchowej oraz rozpowszechnienie wiedzy o regionalnych walorach turystycznych i kulturowych.

Patronat nad konkursem objęły: TTG Dziennik Turystyczny i Akademickie Radio LUZ.

Regulamin konkursu oraz formularz konkursowy dostępny jest na stronie organizatora: https://www.eactive.pl/. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: konkurs@eactive.pl do 31.08.2015r. Konkurs jest dwuetapowy – pierwszym jest przesyłanie prac, a drugi to głosowanie na stronie organizatora, które potrwa do 30.09.2015 r.


o autorze

Mateusz Zoń

Od 1999 roku wyczynowo uprawia kolarstwo górskie, wielokrotnie stawał na najwyższych stopniach podium prestiżowych zawodów, także poza granicami kraju. 
 Od września 2014 roku oficjalnie pełni rolę Redaktora Naczelnego velonews.pl. 

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl