Po weekendowe otrzeźwienie ze Sramem

Długi weekend w pełni, zatem wielu z Nas oddało się swojej pasji jaką jest jazda na rowerze niezależnie czy ktoś jest miłośnikiem asfaltu i obcisłych strojów czy wielbicielem lotów i luźniejszej odzieży. Każdy wypoczynek czy dłuższy weekend ma tą wadę, że kiedyś się kończy i następuje brutalne zderzenie z szarą rzeczywistością. Postanowiliśmy jednak umilić wejście w normalny rytm pracy jednej osobie. Ogłaszamy bowiem konkurs, w którym do wygrania jest kubek sygnowany logiem Srama. Taki miły gadżet, w którym poranna kawa nabierze nowego bardziej kolarskiego smaku.

Konkurs polega na wysłaniu na adres redakcji zdjęcia ukazującego waszą poranną kawę np. przed udaniem się na trening czy ustawkę z kolegami. Ważne, żeby zdjęcie zawierało dwa akcenty: poranną kawę oraz akcent rowerowy. Osoba, która naszym zdaniem  prześle najciekawsze zdjęcie otrzyma kubek Srama.

Na zdjęcia czekamy do niedzieli 7 czerwca 2015 do godziny 22.00. Rozstrzygnięcie konkursu w poniedziałek 08 czerwca 2015 o godzinie 8 rano. Zatem aparaty i telefony w dłoń.

PS. W tytule emaila należy napisać "kubek Srama" a maksymalna wielkość zdjęcia nie może przekraczać 300 kB :-). 


o autorze

Szymon Barczyk

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl