Zapraszamy do zabawy "Typera" razem z Bike Maraton - etap Zdzieszowice

W najbliższy weekend odbędzie się kolejna edycja Bike Maraton tym razem czas na Zdzieszowice, a Wy walczycie o darmowy start w Wałbrzychu.


Zasady zabawy są bardzo proste - przed każdą edycją Bike Maraton, począwszy od pierwszej edycji Miękinia, będziemy w poprzedzającym tygodniu typować czas 50-tego zawodnika na dystansie MEGA! Osoba która będzie najbliżej czasu, bądź odgadnie czas jego przejazdu, wygrywa pakiet startowy na następną edycję Bike Maraton.  Typowania zawsze będziemy kończyć w dzień poprzedzający maraton o godzinie 21:00. Po tym czasie typy nie będą brane pod uwagę.  W przypadku dwóch identycznych typów decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy do oddawania typów na naszym fanpage, pod postem dotyczącym danej edycji Bike Maraton, w tym tygodniu walczymy o pakiet startowy w Wałbrzychu, a typujemy czas 50-tego zawodnika na dystansie MEGA!

Powodzenia życzy zespół Bike Maraton & velonews.pl


o autorze

Mateusz Zoń

Od 1999 roku wyczynowo uprawia kolarstwo górskie, wielokrotnie stawał na najwyższych stopniach podium prestiżowych zawodów, także poza granicami kraju. 
 Od września 2014 roku oficjalnie pełni rolę Redaktora Naczelnego velonews.pl. 

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl