Rewolucyjny klej do szytek? Oto Magic Mastik

Rewolucyjna technologia klejenia szytek do jakichkolwiek obręczy. Magic Mastic posiada wyjątkowe cechy. Owa wyjątkowość polega na:

  • klej jest szybki do użycia - pojedyncza warstwa kleju jest wystarczająca do tego, aby zapewnić mocne zespojenie. Pozwala to na bardzo efektywne i szybkie montowanie szytek oszczędzając również na wadze (ok 20g na koło w porównaniu do Classic Mastic)
  • łatwy do zastosowania - dzięki specjalnie zaprojektowanemu aplikatorowi, który nie spartoli roboty nawet przez osobę posiadającą dwie lewe ręce
  • zero syfu - klej jest przezroczysty, podczas klejenie nie ma żadnych zacieków i bąbli. Nawet jeśli takie się pojawią, mogą być usunięte mokrą ściereczką
  • krótki czas schnięcia - koła są gotowe do użycia już po 12 godzinach po aplikacji kleju
  • wszystkie typy obręczy - zarówno aluminiowe jak i karbonowe
  • odporny na wysokie temperatury - Magic Mastic jest odporny na wysokie temperatury w porównaniu do zwykłych klejów (nawet powyżej 120stopni Celcjusza) i nie jest łatwopalny!

Klej oferowany jest w dwóch połączonych blistrach: 2 tubki kleju (12ml), które starczają na parę szytek. 

Inzynierowie Vittorii testowali nowy klej w różnych warunkach, aby udowodnić jego wyjątkowość. Ta wyjątkowość mierzona była również w przypadku długiego hamowania (podczas którego podwyższa się temperatura obręczy). W porównaniu do zwykłego kleju Magic Mastic wykazał się świetnym zachowaniem podczas wzrastania temperatury obręczy. Dodatkowo nowość Vittorii wykazała się odpornością na odkształcenia boczne (wgniatano jedną stronę szytki) - szczelność kleju była celująca!

Magic Mastik  będzie dostępny w sklepach od maja bieżącego roku a jego cena będzie opiewać na 14,95€


o autorze

Paulina Pacyga

Z wykształcenia fizjoterapeutka.
 Amatorka jazdy w górach, choć o kulejącej technice. Wielbicielka widoków zza kierownicy, które zatrzymuje w kadrze fotografii. Uwielbia gadżety. W redakcji przedstawia kobiecy punkt widzenia.

komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl