KS Luboń Skomielna Biała - podsumowanie sezonu 2014 oraz pierwszy start w 2015 roku

Małopolskie Zrzeszenie LZS podsumowało sezon sportowy 2014.


Wśród wyróżnionych zawodników spośród wszystkich dyscyplin sportowych nie mogło zabraknąć również reprezentantów KS Luboń Skomielna Biała, którzy zdobywali medale m.in. podczas Mistrzostw Polski LZS w kolarstwie górskim. 

W gronie uhonorowanych sportowców znaleźli się Tomasz Bal, Agnieszka Bal, Klaudia Demkowska, Bartosz Dziadkowiec i Jarosław Żur. Specjalną nagrodę za osiągnięcia trenerskie odebrał również trener kolarzy Lubonia – Robert Baścik.

Za zawodnikami KS Luboń Skomielna Biała pierwsze zawody kolarskie w sezonie 2015. 

W Stroniach koło Kalwarii Zebrzydowskiej odbył się XVI OGÓLNOPOLSKI KOLARSKI WYŚCIG PRZEŁAJOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY STRYSZÓW. Reprezentacja Lubonia pojawiła się na tych zawodach w dość skromnym składzie gdyż w liczbie tylko 7 zawodników. 

Najlepiej spisała się Maja Latawiec, która zajęła 3 miejsce w gronie młodziczek. Jedną pozycję dalej finiszowała Sabina Wierzycka. Czwarte miejsce przypadło również w udziale Magdalenie Utnickiej wśród juniorek młodszych i Jakubowi Surówka w elicie mężczyzn. 

Na 5 miejscu zakończył swoją rywalizację w gronie juniorów młodszych Maciej Biedrończyk. 7 lokata przypadła w udziale Markowi Karkula w kategorii masters I a jedenasta Jakubowi Żaczkowi w młodzikach.


o autorze

Mateusz Zoń

Od 1999 roku wyczynowo uprawia kolarstwo górskie, wielokrotnie stawał na najwyższych stopniach podium prestiżowych zawodów, także poza granicami kraju. 
 Od września 2014 roku oficjalnie pełni rolę Redaktora Naczelnego velonews.pl. 

komentarze

WiadomościWszystkie

  • Stylus

    W końcu zawitała do nas wiosna. Temperatury rosną, a wraz z nią chęci do jazdy. I mimo pewnych ograniczeń nadejdą lepsze czasy, a wtedy ktoś z...

    Więcej...

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl