Voxwomen - kanał video w damskim peletonie

Kolarstwo staję się coraz bardziej popularne. W Polsce staje się to za sprawą świetnej postawy naszych w zagranicznych klubach oraz wysokich wyników. Pisać tu chyba o Kwiatkowskim, Majce, Niemcu, Gołasiu czy Huzarskim nie muszę. Także i polskie dziewczyny nie zostają w tyle. Bardzo wysoki poziom prezentuje Katarzyna Niewiadoma, wysoką formę miały również Katarzyna Pawłowska czy Małgorzata Wojtyra.

Wracając do popularności - na jej fali powstają coraz to nowsze pomysły trafiające w realia danej chwili. Lubianym przez wielu kolarzy amatorów (zawodowców zresztą też) jest kanał na YT jak i fan page Global Cycling Network, który idzie za ciosem i niebawem ukaże się wersja off-roadowa Global Mountain Network.

Jeszcze fajniej zrobi się, gdy napiszę, że całkiem niedawno światło dzienne ujrzał kolejny projekt, tym razem kręcący się wokół damskiego światka kolarskiego - Voxwomen.

Voxwomen - kanał video w damskim peletonie

Voxwomen - to miejsce, gdzie znajdziesz najświeższe relacje prosto z peletonu, zawodów damskiego kolarstwa oraz treść eksluzywna - jak wywiady ze znanymi kolarkami. Założyciele (a może założycielki?) kanału planują również oprócz gorących newsów publikować filmy z poradami od zawodowych pro-kolarek, które pomogą Ci cieszyć się sportem jeszcze bardziej. Głównymi sponsorami projektu jest Madison.co.uk oraz TREK.

Jednak nie wystarczy tylko oglądać - warto subskrybować kanał, śledzić fan page czy twittera - aby wpływać na jego jakość opiniami, czy pytaniami - w końcu robiony jest on dla nas.

Całość jest, podobnie jak w przypadku GCN w języku angielskim.


o autorze

Paulina Pacyga

Z wykształcenia fizjoterapeutka.
 Amatorka jazdy w górach, choć o kulejącej technice. Wielbicielka widoków zza kierownicy, które zatrzymuje w kadrze fotografii. Uwielbia gadżety. W redakcji przedstawia kobiecy punkt widzenia.

komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl