Kalendarz fundacji Negu oraz teamu Tri Negu

Jest nam niezmiernie miło poinformować o wejściu we współpracę z fundacją Negu i działającym przy niej teamie TriNegu.
Fundacja wydała właśnie niezwykle ciekawy kalendarz, który może przyozdobić Twoją ścianę w domu, serwisie czy sklepie. Przyłącz się do fundacji i kup kalendarz- cena to 45zł.

Nikogo nie da się zmienić na siłę lecz warto pomagać tym, którzy potrzebują tych zmian. Wsparcie fundacji ma zapewnić bezpieczną, trwałą i skuteczną przemianę. Nic nie dzieje się z przypadku, aby postawione cele zrealizować fundacja buduje swój fundament na współpracy z instruktorami, trenerami, fizjoterapeutami i fizjologami wysiłku fizycznego, dietetykami oraz lekarzami.   

Wraz z powstaniem fundacji została powołana do życia grupa triathlonowa “Tri NEGU”, która jest i będzie nieodłącznym filarem fundacji. Reprezentantami jej są zarówno doświadczeni zawodowcy, jak i przyszłe młode gwiazdy tego sportu. Mimo to najważniejszym pierwiastkiem tej drużyny są amatorzy, którzy są żywym dowodem na to, że można być zawodnikiem a jednocześnie dbać o rodzinę i pracować zawodowo. Celem Tri NEGU jest odkrycie i wychowanie polskiego Mistrza Świata IRONMAN rekrutowanego spośród młodych gwiazd tego sportu.

Jeżeli czujesz, że musisz lub chcesz dokonać zmian w swoim życiu, to zrozum najważniejsze! Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie, bo nie ma rzeczy niemożliwych!


o autorze

Mateusz Zoń

Od 1999 roku wyczynowo uprawia kolarstwo górskie, wielokrotnie stawał na najwyższych stopniach podium prestiżowych zawodów, także poza granicami kraju. 
 Od września 2014 roku oficjalnie pełni rolę Redaktora Naczelnego velonews.pl. 

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

GalerieWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl