KCP Elzat Regamet Bieniasz Bike Team o III edycji Pucharu Tarnowa

W niedzielę 31.08.2014 odbyła się kolejna eliminacja Pucharu Tarnowa na Górze Świętego Marcina. Pogoda dopisała dzięki temu tarnowianie z chęcią przybyli oglądać zmagania kolarzy MTB. Na starcie pojawiła się znaczna cześć najlepszych górali z polski południowej, aby rywalizować o Puchar Tarnowa. Trasa wyścigu była bardzo dobrze przygotowana, poprowadzona nieco odmiennie niż na poprzedniej edycji.

Jak to w tym roku bywa, nie obyło się bez błota na trasie, które miejscami mocno utrudniało jazdę. Wyścigi w Tarnowie są dla wszystkich wystarczy rower górski , trochę chęci i można rywalizować z najlepszymi ponieważ nie jest wymagana licencja kolarska.

Kolarze KCP Elzat Regamet Bieniasz Bike Team po raz kolejny pokazali wysoką klasę wygrywając w kilku kategoriach wiekowych. Cały czas pojawiają się nowi młodzi zawodnicy mający wielką motywację i chęć rywalizacji z najlepszymi na trasach MTB. Aby były sukcesy na arenie międzynarodowej cały czas trzeba zachęcać młodzież do uprawiania tej ciężkiej dyscypliny. Dopiero po kilku latach można zbierać owoce ciężkiej pracy i nakładów finansowych. W kategorii młodzik 4 miejsce zajął Łukasz Halizanowicz.

Kategoria Junior Młodszy 2 miejsce dla Bartosza Bożka i 10 Alberta Hudyki.

W Juniorach to już jazda koncertowa Kuby Zamroźniaka i Wiktora Hudyki, którzy zajęli 1 i 2-gie miejsce, czwarty był Paweł Chochołek.

W kategorii Elita od samego startu objął prowadzenie Mateusz Zoń, który wiózł na kole Zbyszka Krzesińskiego, który zwyciężył w kategorii Orlik.

Cały czas za nimi z 30 sekundową stratą jechał Albert Głowa, który ukończył zmagania na drugim miejscu.

W  kategoria Masters 1 najszybszy był Mirek Bieniasz.

Masters 2 po raz kolejny zwyciężył Jarek Miodoński, 3 miejsce zajął Piotr Zając a 6ty był Darek Drobot.

W Mastersach 3 Bogdan Ostrowski zajął drugie miejsce.