Bike Maraton Wałbrzych już w najbliższą sobotę

BM_01

Bazą wyścigu będzie nowo powstałe Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua Zdrój w dzielnicy Biały Kamień. Jak zawsze organizatorzy przygotowali 3 różne trasy do wyboru:

- Mini – najkrótszy dystans liczy podczas tej edycji 21 km i od startu wspina się na górujący nad miastem szczyt Chełmca. Trasa krótka ale do jej pokonania potrzebna jest odrobina kondycji

- Mega – liczy 53 km i początkowo wspólnie z dystansem Mini zalicza Chełmiec by przenieść się na kolejne kilometry rywalizacji w Masyw Trójgarbu. Na tej trasie nie brakuje długich stromych podjazdów i technicznych zjazdów.

- Giga – królewski dystans Bike Maraton w Wałbrzychu liczy 75 km i pokonuje trasy wokół Trójgarbu dwukrotnie. Trasa przeznaczona dla prawdziwych twardzieli, którym nie straszne kilkugodzinne zmagania z leśnymi ścieżkami.

BM_02

Po starcie dystansów głównych przyjdzie czas Dziecięcy Bike Maraton czyli bezpłatne wyścigi dla najmłodszych. W miasteczku sportowym Bike Maraton przy Centrum Aqua Zdrój nie zabraknie również atrakcji dla tych, którzy pozostaną na miejscu. Jak zawsze konkursy będzie przeprowadzał przedstawiciel marki Ssangyong, będzie także można zapoznać się z modelami samochodów 4x4 koreańskiego producenta. Przedstawiciel marki SCOTT będzie prezentował główną nagrodę sezonu BM2014 rower SCOTT GENIUS 700 SL oraz inne rowery z najnowszej kolekcji marki SCOTT. O odpowiednie nawodnienie i siłę zadba przedstawiciel marki SQUEZZY. 

BM_07

Gdy już wszyscy zawodnicy znajdą się na mecie rozpoczną się dekoracje, prócz dobrze znanych kategorii wiekowych Bike Maraton poznamy w sobotę Mistrza i Mistrzynię Wałbrzycha. Puchary dla zwycięzców ufundował Prezydent Miasta Wałbrzych Roman Szełemej.

W Wałbrzychu nie zabraknie również Tomboli, czyli losowania nagród wśród wszystkich uczestników imprezy. A w Tomboli wiele nagród niespodzianek.

Więcej informacji dotyczących Bike Maraton w Wałbrzychu w dniu 24 maja można znaleźć na www.bikemaraton.com oraz www.facebook.com/bikemaraton

 


komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl