Bieniasz Team z dobrymi wynikami na Słowacji

IMAG2022

W ostatnią niedzielę 13 kwietnia 10 kolarzy  KCP Elzat Regamet Bieniasz Bike Team z Tarnowa wystartowało w prestiżowym wyścigu o Puchar Słowacji. Wyjazd można zaliczyć do udanych nasz zawodnik Jakub Zamrożniak zwyciężył w kategorii junior. W tej samej kategorii Paweł Chochołek zajął 7 miejsce a Wiktor Hudyka zajął 13 miejsce. W kategorii kobiety Open nasza Sabina Zamrożniak zajęła 4 miejsce, przypomnę że zawodniczka pierwszy raz wystartowała po 9 miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją.

IMAG2024

W kategorii junior młodszy Bartosz Bożek zajął 9 miejsce. W kategorii masters Piotrek Zając zajął 5 miejsce a Mirek Bieniasz i Jarek Miodoński spóżnili się na start i wystartowali z ponad 8 minutowym spóżnieniem gdyby nie to prawdopodobnie byli by zwycięzcami w swoich kategoriach wiekowych ponieważ czasy uzyskane przez nich były najlepsze w ich kategoriach.