Szukamy następców Olimpijczyków

gkz-zyrardow-00

Najlepiej wypadł Kamil Niewiadomski, który w swojej kategorii wiekowej (żak) zwyciężył w wyścigu punktowym i w wyścigu australijskim a w wyścigu scratch zajął 2. miejsce. Kamil ponadto razem z Adrianem Jurkiewiczem w sprincie drużynowym zajęli także 2. miejsce. W rundzie z lotu Kamil był 6. Wykazał się bardzo mądrą i taktyczną jazdą wygrywając dwa trudne i ciężkie wyścigi.

gkz-zyrardow-01

Niegorzej w tej samej kategorii wiekowej wypadły także Magda Ciesielska i Wiktoria Banasiak. Dziewczyny startując razem wygrały sprint drużynowy. Magda wygrała wyścig scratch i była 4. z rundy z lotu, natomiast Wiktoria ładnie pojechała rundę z lotu zajmując 2. miejsce i była 5. w wyścigu scratch. Adrian Jurkiewicz w kategorii żak był 4. w wyścigu australijskim.

gkz-zyrardow-02

W kategorii młodzik najlepiej z naszych zawodników spisał się Sebastian Płaza zajmując po zaciętej walce 4. miejsce w wyścigu scratch, 5. w rundzie z lotu, 6. był w wyścigu australijskim, 7. w wyścigu punktowym i 5. w drużynie sprintu wraz z Norbertem Obrzudem i Patrykiem Cieślakiem. Norbert był 17. w wyścigu australijskim, 21. w punktowym i 21. w scratch. Patryk 20. w wyścigu australijskim i 23. w rundzie z lotu.

To kolejne zawody, w których startują nasi młodzi zawodnicy zdobywając doświadczenie tak niezbędne w ściganiu.