Tune szykuje dwuramienną niespodziankę

Nowa korba otrzyma ramiona wykonane z włókna węglowego co jest pewnym novum, ponieważ wcześniejsze były tylko aluminiowe. Budowana jest ona wokół projektu "Smart Spindle System" w skład którego wchodzi długa, 30mm oś która będzie współpracowała ze wszystkimi chyba rodzajami suportów na rynku (BSA, Italian, PF30, BB30, OSBB dla rowerów Specialized, BB86, BB90, BB92, FSA pressfit i 386 EVO).

Tune-Hollow-Carbon-Crank-sneak-peek04

Do wyboru będzie także całkiem pokaźna kolekcja pająków. Nabywcy będą mieli wybór z pomiędzy pająków dla wersji jednorzędowej z 76 BCD dla Srama XX1, ale także 110/130, 104/64 i 120/80. Do tego trzeba dodać możliwość wyboru spośród ośmiu wariantów kolorystycznych. W wersji dla XX1 do wyboru będą także zębatki w zakresie 30 do 38 zębów.

Tune-Hollow-Carbon-Crank-sneak-peek09

Najciekawsze na koniec. Deklarowana waga zestawu ma wynosić 360g i w skład ma wchodzić korba, oś, pająk i śrubki. Wychodzi więc na to że Clavicula będzie miała poważną konkurentkę. Cena na razie nie jest znana, ale nie łudźcie się, tanio nie będzie. Wszystkie szczegóły poznamy na zbliżających się targach Eurobike.

 


komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl