Pierwsze w Polsce Shimano Service Center „SSC”

W poprzednich latach sytuacja w branży zmieniała się zbyt dynamicznie. Koncepcja ta przewiduje stały rozwój i docelowo punkt Shimano Service Center ma być obecny w każdym większym województwie. Na początek postanowiono otworzyć punkt w Warszawie, na ulicy Dereniowej 6 pod dachem firmy Airbike, w dzielnicy Ursynów.  Zamysłem serwisu jest oferować najlepsze usługi w połączeniu z najlepszą jakością, m.in. poprzez specjalnie wykwalifikowanych przez Shimano mechaników - rocznie jest ich w Polsce szkolonych 200, jednak serwismani SSC będą musieli co roku odnawiać szkolenie, co zagwarantuje w ten sposób stały i najwyższy poziom wiedzy i umiejętności technicznych.

2

Planowane są akcje promocyjne, które mają na celu przyciągnąć jeszcze więcej rowerzystów, aby doświadczyli usług najwyższej jakość. Firmie zależy także aby edukować pod względem mechanicznym użytkowników rowerów, aby razem tworzyć zgrany zespół. Z drugiej strony chodzi też o to, aby klient udając się do tego serwisu wiedział że dostanie szybką odpowiedź na nurtujące go problemy. Serwis jest też upoważniony do natychmiastowego uznania reklamacji w razie potrzeby, co znacznie przyspieszy proces wymiany sprzętu.

3

Ciekawą opcją jest też możliwość testowania kompletów kół czy rowerów - klient będzie mógł na własnej skórze przekonać się czy dane koła spełniają jego wymagania i czy potwierdzają się plotki jakie o tym sprzęcie krążą po sieci. W serwisie będzie także natychmiastowy dostęp do nowości i informacji technicznych. W Airbike jest 4 mechaników którzy otrzymali certyfikaty Shimano Sławek, Krzysztof, Bartek i Maciek, są również 4 stanowiska oczywiście wyspecjalizowane w naprawie Shimano, ale każdy rower może być tu naprawiany nie tylko z osprzętem japońskiej firmy.

4

W serwisie jest również możliwość kupienia kilku rzeczy, m.in. butów które w specjalnej maszynie można podgrzać i uformować do własnej stopy tak, aby dopasować je w największym możliwym stopniu do kształtu stopy użytkownika. Oprócz tego można dokupić kasety, łańcuchy, przerzutki, koła pedały i komponenty sygnowane logiem PRO.  W następnej kolejności są plany otwarcia kolejnego SSC w Trójmieście, Białymstoku, Gliwicach, Katowicach, Wrocławiu. Warunkiem aby nasz serwis otrzymał etykietę SSC jest przede wszystkim chęć, duża chęć. Jeżeli jest na na pewno uda się nawiązać współprace z Shimano.

6

Na spotkaniu przedstawiono także najnowszy model elektrycznej przerzutki Di2 oraz omówiono sporo nowych rozwiązań, jakie zastosowano w nowej grupe Dura Ace 9000. Przeszły one wiele zmian jeszcze bardziej udoskonalając działanie.

5

Całość prezentacji prowadził przedstawiciel Shimano Pan Dariusz Borowiak.

1

Dziś dzień otwarty serwisu i odwiedzający mogą liczyć na bardzo korzystne rabaty na kasety i łańcuchy.

7 

 


komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl