Marek Konwa przedstawia własną markę rowerową

Aby w kolarstwie osiągnąć, sukces potrzebne jest spełnienie kilku warunków. Ciężka praca, dobry plan treningowy, zaplecze finansowe, trochę szczęścia itd. Poza tym jednym z podstawowych warunków żeby wygrywać jest ROWER. Musi być odpowiednio dobrany i przygotowany pod danego zawodnika. Rower składa się z wielu części, ramy, kół, widelca i komponentów. Tutaj właśnie pragnę zainteresować moja ofertą, ale po kolei...

Obecnie w mojej pracowni w Bielsku-Białej powstają koła w rozmiarach 26”, 650b” i 29”. Koła budujemy na sprawdzonych przeze mnie komponentach: obręcze No Tubes, szprychy Sapim oraz piasty Soul-Kozak. Dlaczego Soul–Kozak? Nasz Polski producent od wielu lat robi produkty, które mogą rywalizować z innymi światowymi markami, zarówno pod względem wagi jak i technologii.

Crest-29-kozak

System M-netic oparty na magnetycznym sprzęgle tylnej piasty, jest sprawdzony i niezawodny. Pozwolił mi wygrać wiele wyścigów. Obręczy No Tubes chyba nie trzeba reklamować, bo każdy na pewno słyszał wiele dobrego o tej marce. Szprychy Sapim są jednymi z najlżejszych na rynku oraz bardziej wytrzymałych, ale oczywiście każdy ma swoje zdanie na ten temat. Dodatkowo oferujemy usługę wiązania szprych w kołach. Zabieg ten zdecydowanie poprawia sztywność i zmniejsza podatność na rozcentrowanie kół. Dostępne będą także koła na piastach Novatec, jako tańsza opcja dla uboższego portfela. Do naszych kół oferujemy również niezawodny system bezdętkowy Notubes. Składamy też koła pod szytkę na obręczach B.O.R w rozmiarze 29” oraz 650b”.

crest-kozak-650b

W ofercie posiadamy również ręcznie robione szytki A.Dugast, które są do wyboru w kilku różnych rodzajach bieżników jak i szerokościach. Jak wiadomo szytka jest dużo bardziej wytrzymalsza niż opona oraz lepiej się toczy.

wszystkie-kola

Koła to dopiero początek. Aby zbudować prawdziwa maszynę do ścigania potrzebna jest lekka sztywna i odporna na uszkodzenia rama. W tej kwestii także mamy naszym zdaniem ciekawą ofertę.

MT034592

Nasze karbonowe ramy to oferta dla wymagających. Wykonane są one z włókna węglowego 3k, mają dużą sztywność, a waga w okolicach 1300g w modelu dla koła 29” jest nienajgorsza. Dostępne są obecnie rozmiary M i S pod koła 29”. 


MT034577

Na zamówienie oferujemy również inne rozmiary, także pod koła 26” oraz ramy szosowe i czasowe. Ciekawostką w naszej ofercie są ramy 650b - takie właśnie rowery na kołach 27.5” naszym zdaniem będą przyszłością MTB. Już niedługo w naszej ofercie pojawi się pierwszy rower 29 i 650b złożony przez nas. Składamy również rowery na indywidualne zamówienie po wcześniejszym ustaleniu z klientem.

MT034589

Staramy się rozwijać nasza ofertę i dostosowywać ją do potrzeb klientów. Wszystkie informacje oraz nowości są na bieżąco dostępne na Facebook-u, na naszej stronie MK Bike Shop. Zapraszamy na nasze aukcje na Allegro MK_Bike_Shop.

 


komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl