Rakiety ujawniają plany na sezon 2013

Artur pokazał się w zeszłym sezonie z bardzo dobrej strony zdobywając wspomniane już wyżej Mistrzostwo Polski oraz kończąc Puchar Polski na 4. miejscu. Warto zwrócić uwagę na to, że młoda rakieta przegrywała na Pucharach Polski w zeszłym roku tylko z kolegami odchodzącymi już z kategorii junior, starszymi od siebie o 2 lata. Wydaje się więc, że droga do pierwszych miejsc w juniorach przez następne 2 lata jest otwarta.

Oto co sam Artur sądzi o nadchodzącym sezonie: „Sezon 2013 to dla mnie wiele pozytywnych zmian, głównie związanych z nowym planem treningowym, nowym sprzętem, ale przede wszystkim z nowym teamem z czego jestem mega zadowolony! Dopiero co śledziłem poczynania rakiet w internecie a teraz moge z nimi jezdzic! Chłopaki z ekipy mają spore doświadczenie więc będę próbował się od nich czegoś nauczyć. W sezonie postaram sie pokazać z jak najlepszej strony startując w juniorach. Już nie mogę się doczekać pierwszego contestu!” 

562670_319986071430449_1466031845_n
Artur podczas mistrzowskiego zjazdu na Mistrzostwach Polski 2012 w Zawoi 

Reszta teamu również ma nadzieje na wspaniały sezon i wiele pozytywnych emocji. Łukasz Gwóźdź powiedział: „Sezon 2013 będzie czwartym sezonem jazdy z Rakietami. Będzie to sezon wyjątkowy, gdyż Rakiety powiększają swój skład! Nowy zawodnik, na pewno wniesie sporo świeżości do naszej grupy.  Cieszę się, że w końcu oprócz realizacji własnych sportowych ambicji możemy wspomóc bardzo obiecującego, młodego ridera… Zmiany dają dodatkową motywację do treningów, startów i jazdy! Już nie mogę się doczekać kiedy znów wrócimy całą bandą na trasy!”. 

img_42251
Łukasz Gwóźdź – San Remo 2012 

Podobne zdanie na temat przyszłej współpracy ma częsty bywalec podium Pucharu Polski Tomasz Gagat: „Jeszcze niespełna dwa miesiące i zaczynamy ostro lecieć z tematem! Pierwsze treningi na nowym sprzęcie, z nowym ciuchem Royala i ochronkami od 661 przetestujemy w San Remo! Jak mawiają ludzie starość nie radość, ale pomimo iż jestem najstarszym zawodnikiem Rakiet, a także najstarszym zawodnikiem startującym na polskiej scenie dh w kategorii Elita, kolejny sezon nadal zamierzam spędzić w tej zacnej kategorii! Go go Rockets!” 

wisla51
Tomasz Gagat – Downhill Contest, Puchar Polski #1 Wisła 2012

Kilka słów dorzucił także dotychczas najmłodszy zawodnik rakiet, Albert: „Jestem super podekscytowany tym, że w w tym roku dołączył do nas Artur. Jeszcze niedawno szkoliłem go na obozach Totalbikes a teraz będziemy jeździć w jednym teamie! Ta zmiana składu z pewnością wpłynie dobrze na cały team. Jestem pewien, że będzie to nasz najlepszy sezon.”

dsc_0251-11
Albert na dualu podczas Joy-Ride Fest w Kluszkowcach

Nie możemy także zapominać o otoczeniu teamu, które również nabiera coraz bardziej profesjonalnego wyglądu. Oficjalną współpracę z teamem potwierdziła także fotograficzka i graficzka Ewa Kania: „Nadchodzący sezon przynosi całkiem poważne decyzje. Oficjalny udział w rakietowym przedsięwzięciu umożliwi mi na dalszy foto-rozwój i zmotywuje do innych działań oraz pozwoli podróżować za ich tropem. Mam nadzieję, że chłopcy będą cieszyli się z mojej obecności w teamie, tak jak ja cieszę się, że mogę być częścią ekipy. Nowy skład, nowy sponsorzy, to nowe możliwości i ciekawość, co ten sezon nam, a w szczególności chłopakom, przyniesie. Mocno trzymam za nich kciuki i postaram się, by ten sezon był udany pod każdym względem ; )”Oficjalną współpracę z teamem przedłużyły takie firmy jak:

- Funn (osprzęt)- 661 (ochraniacze)
- Royal Racing (ubrania)
- Nutrend (odżywki)
- Rowerowy.com (wsparcie ogólne)
- Maxxis Polska (opony)

W kwestii sponsorów czeka nas jeszcze zapewne wiele niespodzianek jak choćby ta, że rowery chłopaków uzbrojone będą w napinacze Shaman Racing.Poczynania teamu śledzić można na oficjalnym blogu grupy.

 


komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl