Dołącz do akcji 1,5 Metra do Życia

W ostatnim czasie na drogach zginęli dwaj sławni przedstawiciele „świata rowerowego”: Inaki Lejaretta i Burry Stander.  By mogli żyć zabrakło jedynie 1,5 metra...

1-5 metra

Zachowanie tej odległości od mijanego rowerzysty pozwala na bezpieczne uczestnictwo w ruchu drogowych zarówno dla tych na dwóch, jak i czterech kółkach. Zainteresujmy się bezpieczeństwem, zainteresujmy się życiem, zainteresujmy się akcją "1,5 metra do życia" ! 

Po tych tragicznych wydarzeniach Orbea (jeden z czołowych producentów rowerów) wspólnie z rodziną Inakiego Lejaretta utworzyła fundację na rzecz poprawy świadomości kierowców, w celu ochrony i zwiększenia bezpieczeństwa dla rowerzystów. 

Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem naklejki akcji prosimy o zgłaszanie się do dystrybutora poprzez maila na adres: 1.5metradozycia@pol-sport.com (naklejki dostępne będą od marca 2013) i odbiór naklejek w sklepach współpracujących oraz na wszystkich edycjach Bike Maratonu organizowanego przez Maćka Grabka.

 


komentarze

WiadomościWszystkie

  • ​Pa, Pa w Piasecznie

    Lekko nie będzie. Nie tylko dlatego, że w sercu ciężko będzie żegnać się z Mazovią. Ale przede wszystkim dlatego, że ostatni w 19. sezonie maraton...

    Więcej...

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl