German-A będzie dostępny w Polsce

W kolekcji na 2013 rok zmiany są powiedziałbym kosmetyczne, jednak po co zmieniać coś na siłę co się sprawdza? Z tego samego założenia wyszli Niemcy, pokazując oprócz dostępnych wcześniej modeli dla kół 26 i 29 cali, uzupełnioną linię dla dużych kół oraz modele z serii XCite przeznaczone dla kół 27,5 cala. 

xcite-x-ray-2013-golenie-dolne

Co ciekawe powiększenie długości goleni nie spowodowało jakiegoś radykalnego wzrostu wagi i topowa wersja tego modelu w dalszym ciągu może pochwalić się świetną wagą poniżej 1300g, a dokładnie 1296g. Oprócz tej zmiany wszystkie modele oferowane będą także w wersji z taperowaną rurą sterową. Przy tym rodzaju sterówki, kolekcję uzupełniono o model ze skokiem 120mm i wadze 1280g.

xcite-x-ray-2013-golenie

Ciekawostką jest fakt, że tak niska waga została osiągnięta przy goleniach górnych o średnicy 36mm!!!

xcite-x-ray-2013

Znajomo wyglądająca regulacja? Tak - to coś w rodzaju CTD, Niemcy pokazali już rok temu. Działa inaczej bo mamy tu pełny lockout i inaczej poprowadzono linkę - trochę dziwnie to wygląda ale to już kwestia gustu.

xcite-x-ray-linka

Kolekcję rodziny XCite zamyka model Double XX - dwupółkowy amor o skoku 160 mm z zintegrowaną kierownicą, który dostępny będzie w dwóch wersjach - standard oraz HMI przeznaczony dla e-bików i wyposażony w wyświetlacz integrujący wszystkie istotne informacje dotyczące jazdy i pozwalający na intuicyjne korzystanie oraz obsługę nawet w ekstremalnych warunkach.

xcite-xx-2013

xcite-xx-standard
wersja standard

xcite-xx-hmi
wersja hmi

Omówienie kolekcji na zeszły rok znajdziecie tutaj. O cenach na razie nie piszę w trosce o Wasze serca...

Jak wspomniałem na początku German-A znalazł polskiego dystrybutora - jest nim firma GodLikeBike, a my mieliśmy przyjemność poinformować Was o tym fakcie jako pierwsi :) Na wiosnę zaprezentujemy Wam także test dwóch modeli amortyzatorów z kolekcji tego producenta, o szczegółach dowiecie się za niedługo...


komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl