"Szwed" w Diamondback MTB Team

Diamondback MTB powoli kompletuje swoich zawodników na sezon 2013. Oto jeden z nich – Piotr „Szwed” Szwedowski i jego dwa nowe rowery od Diamondback – Sortie Comp i Mission Pro. Szwed jest bardziej znany osobom związanym ze sceną grawitacyjną mtb oraz bmx, ale w tym sezonie będziemy mieli okazje śledzić jego poczynania w enduro i maratonach mtb.

"Firma Diamondback to jedna z tych nielicznych z branży mtb-bmx starszych ode mnie;) Doskonale pamiętam taką ikonę jak Eddie King czy pierwszy double backflip Reuela Ericksona oboje reprezentowali Diamondbacka. Gdy dwadzieścia lat temu zaczynałem przygodę z mtb w pokoju na ścianie wisiał plakat z wymarzonym Diamondbackiem Axis Titanium;)

Jest mi niezmiernie miło, że taka firma jak Diamondback jest moim sponsorem, jak wiadomo jestem riderem "po przejściach" a zdrowie nie jest moją najmocniejszą stroną... więc tym bardziej doceniam postawę DB. Nie mogę się już doczekać marcowego wyjazdu do Molini di Triora z całą ekipą Diamondback.

db3

Pozdrawiam Szwed"

Od redakcji: Cieszymy się z tego faktu potrójnie, ponieważ "Szwed" to nie tylko legenda polskiej sceny grawitacyjnej, fajny kumpel, ale i nasz redakcyjny kolega :)
Diamondback - GOOD JOOB!!! 


komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl