AKCJA CHARYTATYWNA "KOLARZE-KOLARZOM"

pomoc-kolarzom

Pomysł o utworzeniu Akcji charytatywnej "Kolarze-kolarzom" zrodził się w głowie Zbigniewa Szczepkowskiego podczas wyścigu w Bełchatowie. Podszedł do niego nieznajomy człowiek, który zaczął opowiadać swoją historię. Był kolarzem, startował w Tour de Pologne, Wyścigu Pokoju, reprezentował Polskę w Mistrzostwach Świata, aż nagle zawalił mu się cały świat. Okazało się, że jest to dobrze mu znany Jan Krawczyk, znakomity przed laty kolarz.

Człowiek ów żyje dziś w biedzie, a na dodatek ma poważnie chore obie nerki. Powstał pomysł, że trzeba pomóc podobnym osobom.

W związku z tym grupa Bank BGŻ Team założyła specjalne konto w banku BGŻ, na które od dziś można wpłacać pieniądze. Ta bożonarodzeniowa akcja charytatywna ma na celu zebranie funduszy dla trzech potrzebujących osób: dla żony przedwcześnie zmarłego Marka Cichosza, dla zmagającego się z ziarnicą Artura Komisarka oraz dla wspomnianego Jana Krawczyka.

Zwracamy się zatem do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie tej inicjatywy i rozpropagowania jej w całym kolarskim świecie. Liczy się każda złotówka, która dla nich może okazać się bezcenna. Jeśli możesz, to wpłać dowolną sumę pieniędzy na specjalnie założone konto i dołóż swoją "cegiełkę", aby święta tych osób stały się lepsze.

Pieniądze prosimy wpłacać na:

Klub Kolarski Panorama Warszawa
00-513 Warszawa, ul. Nowogrodzka 7/9/36
Bank BGŻ, nr rachunku:

11203000451110000002517930

Prosimy o dodanie w temacie przelewu wpisu: Akcja charytatywna Kolarze-kolarzom

Pieniądze można wpłacać tylko do 19 grudnia 2012! 20 grudnia 2012 roku natomiast uzbierana kwota zostanie podzielona na trzy równe części i wysłana do naszych beneficjentów. Równocześnie ogłosimy ile pieniędzy udało się zebrać.

Dziękujemy za wsparcie!

Źródło: teambgz.pl


komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl