Wyścig i Rajd Niepodległości 11.11.2012

rajd-niepodleglosci-11-11

Impreza organizowana jest przy wsparciu Centrum Zajęć Pozaszkolnych Nr 1, AZS - Łódź oraz IFMSA-Łódź. Rajdy – pieszy i rowerowy na orientację współfinansuje Urząd Marszałkowski w Łodzi.  Całość przedsięwzięcia sponsorowana jest przez firmy: ProTimer, Karbon, Sawo Recykling, Texel, LaBike, Motul, Danielo, Satori Druk, MaxxBike.

Wyścig odbędzie się w Łodzi na terenie wschodniej części Lasu Łagiewnickiego. Biuro zawodów w Ośrodku Edukacji Ekologicznej przy ul. Wycieczkowej 107 czynne będzie od godziny 9.00. Start pierwszych kategorii przewidziano na godzinę 10.00.  O tej samej godzinie wyruszy również rowerowy rajd na orientację, a 10 minut później rajd pieszy. Starty kolejnych kategorii wyścigu odbywać się będą według harmonogramu minutowego dostępnego w biurze zawodów oraz na stronie www.cyklomaniak.pl. Zapisy do poszczególnych kategorii zamykane są na 30 min przed ich startem. Wpisowe na wyścig dzieci wynosi 5 zł, dorośli 20 zł (powyżej 18 r.ż.) . Uczestnictwo w rajdzie pieszym i rowerowym na orientację jest bezpłatne.

W ośrodku Edukacji Ekologicznej będzie można się ogrzać i napić ciepłej herbaty. Organizatorzy zapewniają pakiet startowy, posiłek regeneracyjny na mecie oraz mnóstwo atrakcji. Główną nagrodą są rowery Firmy „Karbon”,  które zostaną rozlosowane wśród najmłodszych uczestników wyścigu.  

Impreza ma na celu uczczenie Narodowego Święta Niepodległości, popularyzację amatorskiego sportu kolarskiego.  Swoją obecność na imprezie potwierdził Mariusz Marszałek z BSA zwycięzca wielu maratonów w Polsce, uczestnik Mistrzostw Świata w Maratonie oraz Grupa Integral Collections MTB Team oraz LKK LUKS Sławno i Brubeck Kettler Team.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy dostępnym na www.cyklomaniak.pl lub na  www.facebook.com/Cyklomaniak i zapisanie się przez formularz zgłoszeniowy http://protimer.pl/11/.komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl