LOOK 675 także na iPhone i Android

thumb_look-675-app

Aplikacja na platformy iOS (iPhone, iPad) jest dostępna za darmo w sklepie iTunes  a także na platformę Android w Google Play.
Aplikacja jest w angielskiej oraz francuskiej wersji językowej.

Co tak naprawdę ta aplikacja ma do zaoferowania? Jest to sprytny sposób na zaprezentowanie zdjęć modelu LOOK 675, tabeli z rozmiarami i geometrią a także listą lokalnych dealerów, gdzie sprzęt można kupić. Użytkownik może także zobaczyć film – trailer z LOOKiem w roli głównej.

LOOK 675 to rower z kategorii „endurance” – szosowy sprzymierzeniec wielu kilometrów i godzin spędzonych na rowerze. Rama wykonana w całości z karbonu w technologii monocoque ma charakter sportowy, ale jest jednocześnie komfortowa. Zintegrowany mostek wyróżnia ten model spośród innych rowerów – dzięki podkładkom długość można regulować w zakresie od 80 do 120 mm, a kąt nachylenia do wyboru 0, 5, 10 lub 15 stopni. Przewody są prowadzone wewnątrz ramy, zastosowano także środek suportu typu press-fit PFBB86. W ramie przewidziano także możliwość montażu baterii z systemu elektrycznej zmiany biegów Shimano.

look-675-downtube

look-675-steam

zdjęcia: bikerumour.com


komentarze

WiadomościWszystkie

  • Nowości od TYGU

    Żywieckia marka zaprezentowała najnowszą kolekcję. Znajdziecie w niej nowe wzory, produkty, a także materiały. Nowością na 2023 są...

    Więcej...

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl